legowisko dla psa

Miętowo-stalowe posłanie z haftem

Kod produktu: LELE 0310
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Lato i wakacje kojarzą nam się przede wszystkim z wypoczynkiem, piękną, słoneczną pogodą, oraz grillowaniem. Także w tym okresie nie należy zapominać o pieskach, które chcą z nami spędzać każdą wolną chwilę. Z myślą o komforcie i wygodzie pupili podczas długich i ciepłych wieczorów, nasi projektanci przygotowali luksusowe, futerkowe legowisko z miętowego i stalowego futra, które doskonale sprawdzi się jako posłanie dla czworonoga podczas ognisk, czy grillów. 

Ścianka boczna widocznego na zdjęciach powyżej legowiska dla psa wykonana została z grubego (2 cm) bloku pianki poliuretanowej, dzięki której legowisko nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa, powróci do swoich pierwotnych kształtów. Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli, którzy mają do czynienia z energicznym szczeniakiem. Pianka obita została miękkim i miłym w dotyku futerkiem w kolorze miętowym, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki zastosowaniu tego typu materiału, posłanie wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym jest miękkie i bardzo miłe. Górny rant posłania obity został futerkiem o tej samej strukturze, ale w kolorze stalowym, dzięki czemu całość wygląda ekstrawagancko, ale z klasą. Nie zostanie to bez znaczenia, kiedy Twój znużony snem zwierzak, oprze swoją główkę na ściance bocznej. Kolejną zaletą naszego nowego posłania jest fakt, iż posiada ono dwustronną, dwukolorową poduszkę - z jednej strony obitą futerkiem w kolorze miętowym, a z drugiej w stalowym. Dzięki zastosowaniu takiej innowacji, to właśnie Państwo będziecie mogli decydować o wyglądzie posłania. Wsad poduszki stanowi duża ilość hipoalergicznej kulki silikonowej, dzięki której całość jest bardzo wygodna i sprężysta, a z posłania korzystać będą mogły nawet najbardziej schorowane i alergiczne zwierzęta. Spód posłania wykonany został z antypoślizgowego materiału, dzięki czemu będzie można z niego korzystać również na zewnątrz.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla chłopca z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk wykonany z tych samych materiałów, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • stelaż posiada funkcję "Memory"
  • nadaje się do prania w pralce w nisiej temp.
  • przyozdobione haftem
  • ma dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • miękkie, wygodne i elastyczne
  • poduszka dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również