legowisko dla psa

Miętowo-popielate legowisko HSH

Kod produktu: LELE 0381
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jako właściciele zarówno psów, jak i kotów doskonale świadomi jesteśmy tego, iż zwierzaki te potrafią być bardzo wybredne jeśli chodzi o wybór odpowiedniego miejsca do spania. Często decydują się na wypoczynek na naszych kolanach, czy nawet w miejscach, w których śpimy, dlatego też jeśli chcemy zagwarantować naszym pupilom ich własne i prywatne miejsce, w którym poczułyby się "jak w domu" to powinniśmy zastanowić się nad zakupem wygodnego i praktycznego legowiska, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego psa czy kota. Ze względu na fakt, iż to na swoich prywatnych czworonogach testujemy nasze nowe pomysły (jeśli chodzi o posłania) to pozwala nam to nabrać nieco innej perspektywy. To co nam wydawałoby się niezwykle ważne i praktyczne okazuje się być zbędne dla czworonoga. Po długich konsultacjach z naszymi najlepszymi projektantami doszliśmy do wniosku, iż niezwykle istotne jest to, by wprowadzić do naszej oferty posłanie, które nie tylko będzie spełniać wymagania psów i kotów, ale także doskonale ozdobi wnętrze nowocześnie urządzonych mieszkań. Ekstrawagancka kolorystyka to nasza propozycja na sezon wiosenno-letni, która podbiła już serca naszych najbardziej wymagających klientów. 

Miętowo-popielate legowisko HSH

Jesteśmy doskonale świadomi tego, iż duże grono osób lubi odważne rozwiązania kolorystyczne, jednak nie decyduje się na ich wykorzystanie ze względu na fakt, iż boją się, że nie będzie on pasował do wnętrza ich mieszkania. Dlatego też zdecydowaliśmy się nieco skontrastować całość delikatnym odcieniem szarości, które nie tylko doskonale zamyka całość, ale przede wszystkim sprawia, że produkt jest bardziej elegancki i praktyczny. Miętowo-popielate legowisko HSH powstało w wyniku połączenia dwóch rodzajów futerek, tak by zagwarantować Waszemu pupilowi najwyższy standard i komfort. Stelaż posłania stanowi 3 centymetrowa pianka poliuretanowa, która posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do pierwotnych kształtów. Zastosowanie takiego stelażu zdecydowanie ułatwi transport produktu, ponieważ zawsze powróci on do swoich pierwotnych kształtów. Zdecydowaliśmy się obić je miętowym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów (futerko minky). Górny rant posłania przyozdobiliśmy popielatym, gładkim futerkiem aby doskonale skontrastować i wykończyć całość. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Jest ona ponadto wyciągana, oraz dwustronnie obszyta (z jednej strony miętowym, a z drugiej popielatym futerkiem). Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ściance bocznej niewielkiego haftu, który przedstawia napis "Home Sweet Home" oraz niewielką kostkę. 

Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż w naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został z dokładnie tych samych materiałów, co opisywane powyżej posłanie. Decydując się na jego zakup zagwarantujecie swojemu czworonogi doskonałą ochroną od zimna i przeciągów.

W razie zabrudzeń nasze eleganckie legowisko z powodzeniem prać można w pralce automatycznej - temp. nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a obroty nie powinny być większe niż 800.

Zalety miętowego legowiska Home Sweet Home:

  • miękkie, wygodne i oryginalne
  • przyozdobione delikatnym haftem
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły
  • doskonale izoluje od zimna i przeciągów
  • nadaje się do wykorzystywania zarówno na zewnątrz, jak i w mieszkaniu
  • łatwe do utrzymania w czystoście
  • posiada wyciąganą, dwukolorową poduszkę 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również