legowisko dla psa

Legowisko żółto-czarne pompony

Kod produktu: LELE 0165
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
75.00 szt
85.00 szt
Informacje

Prawdopodobieństwo, że ktoś z Państwa będzie w stanie wskazać psa, który nie lubi wygrzewać się w opalizujących promieniach słonecznych jest naprawdę znikome. Z autopsji wiemy, że nawet najmniejsze pieski uwielbiają przebywać ze swoimi właścicielami w ogrodzie, czy na werandzie. Jak sobie zapewne jesteście Państwo wyobrazić, odpoczynek na rozgrzanych od promieni słonecznych deskach, czy na twardej posadzce nie należy do najprzyjemniejszych. Co więc zrobić by zapewnić swojemu czworonożnemu przyjacielowi zarówno wysoki standard, jak i komfort? Nasza firma zainspirowana właśnie tymi najmniejszymi czworonogami przygotowała nową kolekcję legowisk z serii "Lux", które idealnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

W tej chwili chcielibyśmy zachęcić Państwa do zakupu wyżej widocznego żółto-czarnego legowiska, które idealnie pełnić będzie swoją rolę zarówo w ciepłych, jak i w chłodniejszych porach roku. Nowy model spania w całości uszyty został z luksusowych materiałów, dzięki czemu jest niezwykle elegancki i wygodny. Ścianki boczne wykonane zostały z 3 centumetrowej pianki tapicerskiej, a obite delikatnym futerkiem koloru żółtego. Górny rant ozdobiony został niezwykle miłym w dotyku, czarnym futerkiem o strukturze przypominającej splot kilkudziesięciu różyczek. Kolejną nowością, jaką zdecydowaliśmy się zastosować jest dwustronna poduszka. Z jednej strony w kolorze jasno-żółtym, a z drugiej w barwach czerni. Dzięki temu to właśnie Państwo mogą decydować o wyglądzie tego spania! Podusia wypełniona została dodatkowo kulkami sylikonowymi, które nie wywołują u czworonoga reakcji alergicznych. Ścianka boczna została ozdobiona również motywem psiej łapki oraz eleganckimi pomponikami w kolorze czarnym.

W razie zabrudzeń posłanie dla shih tzu z powodzeniem można wyprać w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by oddzielnie wyprać obydwa elementy (poduszkę i legowisko) w temperaturze nie większej niż 40 stopni Celsjusza, z ustawionym programem na delikatne wirowanie. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk wykonany z tych samych materiałów, dzięki czemu macie niepowtarzalną szansę na  stworzenie oryginalnego kompletu.

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada mocny i wytrzymały stelaż
  • obite dwoma rodzajami futerek
  • można je prać w pralce
  • posiada dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • od spodu obita antypoślizgowym materiałem
  • luksusuwe i eleganckie

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również