legowisko dla psa

Legowisko stalowo-czarne Home Sweet Home

Kod produktu: LELE 0169
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
80.00 szt
85.00 szt
95.00 szt
Informacje

Jako właściciele małych psów doskonale wiemy, jak ważny jest zarówno wysoki standard legowiska, jak i jego walory praktyczne. Z autopsji wiemy, że psy najchętniej spędzałyby czas na naszych kolanach, lub też w naszym łóżku. Niestety nie zawsze jest to możliwe. O ile od czasu do czasu możemy położyć naszego czworonoga na swoich nogach, o tyle, jeśli nauczymy go spać w łóżku, to nie będzie on chciał potem zmienić miejsca wypoczynku. Dlatego niezwykle ważnym jest, by nauczyć swojego czworonoga, gdzie jest jego "dom" :). Nasi projektnaci i styliści dokładają wszelkich trudów, by przekonać wszystkie pieski do tego, by spędzały czas w legowisku. Nowością, jaka zawitała w naszych sklepach internetowych są legowiska z serii "Home sweet home", które sprawdzają się zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym. W najbliższym czasie nasza oferta powiększy się o kilka wariantów, dlatego prosimy o cierpliwość. Mamy także nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś dla swojego czworonoga. 

Widoczne na zdjęciu stalowo-czarne legowisko powstało dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Za stelaż posłyżył nam gruby, 3 centymetrowy blok pianki poliuretanowej, dzięki której legowisko nastawione na działanie nawet najbardziej niesfornego szczeniaka zostanie w pierwotnej formie. Charakteryzuje się funkcją "Memory", co znaczy, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania wraca do pierwotnej formy. Jego ścianki obite zostały bardzo miłym w dotyku futerkiem koloru stalowego, które posiada strukturę małych wypustek, dzięki temu produkt jest niezwykle oryginalny. Jego górny rant przyozdobiony został delikatnym, gładkim, czarnym futerkiem, co z pewnością doceni znużony snem pies, kiedy oprze na nim swoją główkę. Poduszkę, którą znajdziecie Państwo wewnątrz legowiska wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, która jest w 100% hipoalergiczna, dzięki czemu z legowiska korzystać może nawet najbardziej schorowany piesek. Jej atutem jest ponadto fakt, iż jest dwustronna. Z jednej strony obita tym samym stalowym materiałem, co ścianki boczne, a z drugiej czarnym futerkiem. Kupując to legowisko to Państwo będziecie mieli możliwość wyborou jego wyglądu. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściance bocznej z napisem "Home sweet home" oraz symbolem średniej wielkości kości.   

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Zaleca się ponadto, by oddzielnie prać legowisko, a oddzielnie poduszkę

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

Zalety legowiska dla psa:

  • obite dwoma rodzajami futerek
  • bardzo miękkie i wygodne
  • można prać je w pralce
  • wsad poduszki stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa
  • stelaż posiada funkcję "Memory"
  • lekkie i poręczne

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również