legowisko dla psa

Legowisko różowo-malinowe z pomponami

Kod produktu: LELE 0167
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
75.00 szt
85.00 szt
Informacje

Zapewne zdążyliście już Państwo zauważyć, że z małym psem jest czasem jak z dzieckiem. Potrzebuje on bardzo dużo uwagi i miłości, w innym przypadku właściwie, przyjazne stosunki pomiędzy nami, a naszym psem się nie wytworzą. Specjalna więź przyjaźni potrzebuju być stale pielęgnowana, dlatego niezwykle ważne jest, by dbać o swojego czworonoga, wychodzić z nim na spacery, oraz kupować mu oryginalne dodatki, które zdecydowanie ułatwią mu życie codzienne. Takim produktem jest także różowe legowisko z najnowszej serii "Lux", które z pewnością podbije Wasze serca.

Urocze spanie, które widzą Państwo na zdjęciu powyżej, w całości uszyte jest z delikatnych i niezwykle miłych w dotyku tkanin, które bardzo dobrze ze sobą kontrastują. Ścianki boczne wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej, a obite delikatnym futerkiem w kolorze pudrowego różu. Górna rant posłania ozdobiony został niezwykle miłym w dotyku malinowym futerkiem o strukturze różyczek. Kolejną nowością, jaką zdecydowaliśmy się zastosować jest dwustronna poduszka. Z jednej strony w kolorze pudrowego różu, a z drugiej w barwach malinowych. Dzięki temu to właśnie Państwo mogą decydować o wyglądzie tego spania! Podusia wypełniona została kulkami sylikonowymi, które nie wywołują u czworonoga reakcji alergicznych. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się także na umieszczenie symbolu psiej łapki na bocznej ściance, oraz pomponików w kolorze malinowym.

W razie zabrudzeń posłanie bez problemu można wyprać w pralce. Należy jednak pamiętać o ustawieniu odpowiedniego programu (delikatne wirowanie) i temperatury (40 stopni Celsjusza). Obydwa elementy (legowisko i poduszkę) powinni Państwo prać oddzielnie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk wykonany z tych samych materiałów, dzięki czemu macie niepowtarzalną szansę na  stworzenie oryginalnego kompletu.

Zalety legowiska dla psa:

  • ekskluzywne i bardzo eleganckie
  • wykonane z dwóch rodzajów futerek
  • można prać je w pralce
  • podusia wypełniona kulką silikonową
  • ma mocny stelaż

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kocyk cytrynowy
Cena od: 60.00 zł
Koc dla psa krówka
Cena od: 60.00 zł