legowisko dla psa

Legowisko popielato-różowe Home Sweet Home

Kod produktu: LELE 0170
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
80.00 szt
95.00 szt
Informacje

Coraz częściej pytacie nas Państwo jakie legowiska sprzedają się najczęściej. Odpowiedź jest bardzo prosta, te które posiadają poduszeczkę wypełnioną kulką silikonową, oraz obite są ciepłym i delikatnym futerkiem. Nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji legowisk dla małych piesków i stale staramy się wprowadzać różnego rodzaju innowacje i unowocześnienia, tak by pies każdego z naszych klientów w pełni korzystał z naszych produktów,a przy tym był z tego zadowolony. Nasi styliści zainspirowani najmniejszymi psimi damami zdecydowali się na stworzenie wyżej widocznego legowiska z serii "Home Sweet Home", które z pewnością przypadnie do gustu każdej właścicielce czworonożnej księżniczki.

Opisywane legowisko powstało w wyniku połączenia najwyższej jakości futerek oraz półproduktów. Za jego stelaż posłużył nam gruby blok pianki poliuretanowej, która posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powrócą do pierwotnego kształtu. Jako obicie wykorzystaliśmy jasnopopielate futerko, którego struktura przypomina małe wypustki. Dzięki zastosowaniu takiego materiału legowisko zyskuje na wyglądzie, a ponadto jest bardzo miłe i miękkie. Górny rant ścianek bocznych przyozdobiony jest futerkiem w kolorze jasnego różu. Nie zostanie to bez znaczenia i z pewnością ten fakt doceni Państwa pies, gdy znużony snem położy na nim swoją główkęPoduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż jest ona dwustronna, z jednej strony obita popielatym futerkiem (tym co ścianki boczne), a z drugiej różowym. Dzięki takiej innowacji to Państwo sami będziecie mogli decydować o wyglądzie legowiska. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściance bocznej z napisem "Home sweet home" oraz symbolem średniej wielkości kości. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Zaleca się ponadto, by oddzielnie prać legowisko, a oddzielnie poduszkę. 

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • jego stelaż stanowi gruby blok pianki
  • obite futerkiem o strukturze wypustek
  • można je prać w pralce
  • bardzo poręczne i wygodne
  • może być wykorzystywane w samochodzie
  • przyozdobione haftem

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Koc dla psa tygrysek
Cena od: 60.00 zł
Schodki brązowe
Promocja: 160.00 zł
Budka dla kota ciemny popiel
Cena od: 130.00 zł