legowisko dla psa

Legowisko pistacjowo-czarne z pomponami

Kod produktu: LELE 0166
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
80.00 szt
95.00 szt
Informacje

Musicie mi Państwo przyznać rację, kiedy wysnuję wniosek, iż każdy z nas od czasu do czasu chce pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Dla jednego będzie to wypad do spa, dla innego zakup ekstrawaganckiego stroju, czy urządzenia elektronicznego. W pogodni za wysokin standardem nie możemy jednak zapomnieć o naszych małych przyjaciołach, którym również należy się odrobina ekstrawagancji. Jeśli więc poszukujecie Państwo zarówno eleganckiego, jak i wygodnego posłania dla swojego pieska, to możecie zakończyć poszukiwania TERAZ. Nasi projektanci i styliści stworzyli nową kolekcję legowisk z serii "Lux", która podbiła już serca naszych prywatnych yorków. Aby w całości ją zobaczyć, wystarczy jedynie klinkąć w ten link.

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu zielono-czarny wariant owej innowacji. Ścianki boczne wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej, a obite delikatnym futerkiem w kolorze zielonym. Górny rant posłania przyozdobiony został niezwykle miłym w dotyku, czarnym futerkiem o strukturze różyczek. Kolejną nowością jaką zdecydowaliśmy się zastosować w tym sezonie jest dwustronna, dwukolorowa poduszka. Z jednej strony obłożona tym samym materiałem, co ścianki boczne (janozielone futerko), a z drugiej różyczkowym materiałem w kolorze czarnym. Podusia wypełniona została kulkami silikonowymi. Nie zapominając o walorach estetycznych, na bocznej ściance umieściliśmy symbol psiej łapki, oraz mięciutkie pomponiki w kolorze jasnego różu.

W razie zabrudzeń posłanie bez problemu można wyprać w pralce. Należy jednak pamiętać o ustawieniu odpowiedniego programu (delikatne wirowanie) i temperatury (40 stopni Celsjusza). Obydwa elementy (legowisko i poduszkę) powinni Państwo prać oddzielnie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk wykonany z tych samych materiałów, dzięki czemu macie niepowtarzalną szansę na  stworzenie oryginalnego kompletu.

Zalety legowiska dla psa:

  • bardzo ładne i eleganckie
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • można prać je w pralce
  • posiada dwustronną poduszkę 
  • ma mocny stelaż
  • obite dwoma rodzajami futerek

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również