legowisko dla psa

Legowisko malinowo-różowe z pomponami

Kod produktu: LELE 0168
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Każdy z nas od czasu do czasu chce pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Dla jednego będzie to zakup ekstrawaganckiej sukienki, a dla drugiego wypad do spa. Również naszym czworonożnym przyjaciołom należy się coś od życia i one także zasługują na dużą wygodę. Wbrew pozorom, psom nie wystarczy jedynie koc na podłodze, czy stare legowisko, najmniejsze z nich potrzebują wygodnego legowiska, które zapewni im doskonałą ochronę przed chłodem podłoża. Jeśli znaleźliście się Państwo na naszej stronie, ponieważ poszukujecie odpowiedniego posłania dla swojego psa, to możecie zakończyć poszukiwania. Legowisko z serii "Lux", z pewnością zaspokoi wszystkie potrzeby Waszego czworonoga. Aby lepiej przyjrzeć się całej kolekcji wystarczy jedynie kliknąć w ten link

Widoczne na zdjęciu powyżej legowisko powstało z myślą o najmniejszych czworonożnych damach, które ponad wszystko cenią sobie wygodę, luksus i komfort. Malinowo-różowe obicie stanowią najwyższej jakości materiały i tkaniny. Za stelaż legowiska posłużyła nam 3 centymetrowa pianka poliuretanowa, której główną zaletą jest to, że nie odgniata się ona nawet po długotrwałym okresie nieprawidłowego użytkowania i wraca do swojego pierwotnego kształtu. Aby przyozdobić ścianki boczne, zdecydowaliśmy się na obicie ich delikatnym, malinowym futerkiem, które jest bardzo miłe i ciepłe. Górny ich rant ponadto przyozdobiony jest pudrowo-różowym futerkiem, którego długi włos splata się jakby w kilkaset pęków róż. Państwa piesek z pewnością doceni fakt, iż wewnątrz znajduje się bardzo miękka, dwustronna podusia (z jednej strony obita malinowym, a z drugiej różowym futerkiem), której wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej. Dzięki zastosowaniu takiej innowacji to Państwo sami będziecie mogli zdecydować o wyglądzie posłania. Dbając ponadto o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie dwóch uroczych pomponików, oraz haftu przedstawiającego psią łapkę. Mamy nadzieję więc, iż Państwa pies doceni walory praktyczne posłania, a Państwo zaś jego wygląd.

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by nastawić program na niskie wirowanie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk wykonany z tych samych materiałów, dzięki czemu macie niepowtarzalną szansę na  stworzenie oryginalnego kompletu.

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • ma mocny stelaż
  • wsad poduszki stanowi duża ilość kulki silikonowej
  • można je prać w pralce
  • przyozdobiona pomponami
  • posiada antypoślizgowy spód
  • eleganckie i ekskluzywne

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również