legowisko dla psa

Legowisko lazurowo-czarne Home Sweet Home

Kod produktu: LELE 0327
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Ulubione legowiska naszych stałych klientów wróciły w nowej, nieco odświeżonej formie. Dzięki Państwa sugestiom i radom nasi najlepsi projektanci zdecydowali się nieco odświeżyć nasze klasyczne legowiska owalne dzięki czemu macie Państwo teraz możliwość zakupu oryginalnych i wygodnych posłań dla psa w nieco innych kolorach i zestawieniach. Dzięki zastosowaniu kilku innowacji oraz unowocześnień, naszeprodukty będą służyć Waszemu psu przez jeszcze dłuższy czas. Widoczne na zdjęciach powyżej lazurowelegowisko to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalne i nietuzinkowe rozwiązania, a przy tym lubią odważne połączenia kolorystyczne. 

Lazurowo-czarne legowisko powstało dzięki zestawieniu ze sobą dwóch tkanin futerkowych. Za konstrukcję i stelaż posłużył nam gruby blok pianki poliuretanowej, która idealnie sprawdza się w natarciu z małymi, niesfornymi psami. Jej główną zaletą jest fakt, iż posiada funkcję "Memory", co znaczy, że nawet po dłuższym okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne wracają do pierwotnego kształtu. Aby zadbać o walory estetyczne nasi styliści zdecydowali się na obicie ich wytrzymałym, ale jednocześnie miłym futerkiem w kolorze błękitnym, o strukturze małych wypustek. Górny rant ścianek bocznych przyozdobiony został czarnym futerkiem, dzięki czemu całość niezwykle zyskuje na wyglądzie. Poduszkę, którą znajdziecie Państwo wewnątrz legowiska wypełniliśmy dużą ilością hipoalergczinej kulki silikonowej, a obiliśmy z dwóch stron różnymi futerkami, tak byście sami mogli Państwo decydować o wyglądzie legowiska. Na ściance bocznej umieściliśmy także średniej wielkości haft przedstawiający napis "Home Sweet Home" oraz średniej wielkości kostkę. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału.

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co powyżej omawiane legowisko, jeśli więc chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet dla swojego czworonoga to z przyjemnością zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą.

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety posłania dla psa:

  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • wygodne, miękkie i bardzo praktyczne
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • można z niego korzystać również na zewnątrz
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • ma wyciąganą, dwukolorową poduszkę

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również