legowisko dla psa

Legowisko dla yorka

Kod produktu: LELE 0246
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Yorki to niezwykle wygodne psy, nie dadzą zadowolić się byle jakim, używanym legowiskiem, dla nich liczy się przede wszystkim wygodna, komfort i wysoki standard. Bardzo lubią one także spędzać czas na kolanach właścicieli, niestety nie zawsze jest to możliwe, ponieważ musimy wykonywać różnego rodzaju prace domowe, czy chcemy poświęcić chwile czasu dla siebie. Co więc zrobić by zagwarantować naszemu małemu przyjacielowi wysoki zarówno wysoki standard, jak i poczucie, iż stale przebywał on będzie w naszym towarzystwie? My proponujemy Państwu zakup jednego z najnowszych legowisk z serii "Home sweet home", które podbiły już serca naszych stałych klientów. 

Ścianki boczne widocznego na zdjęciach powyżej legowiska powstały dzięki wykorzystaniu grubego bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu nie odgniatają się one nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania. Ścianki obite zostały piękny, pudrowo-różowym futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki takiej fakturze, posłanie wygląda naprawdę na bardzo oryginalne. Górny ran ścianek bocznych przyozdobiony został delikatnym, brązowym futerkiem. Nie zostanie to bez znaczenia dla Państwa pieska, kiedy znużony snem położy on swoją główkę na oparciu. Kolejną zaletą legowiska dla  yorka jest fakt, iż posiada ono dwustronną, dwukolorową poduszkę, z jednej strony obitą tym samym futerkiem co ścianki boczne, a z drugiej tym co górny rant ścianek. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu posłanie jest bardzo wygodne i miękkie. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niedużego haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home sweet home", oraz kostkę dla psa. 

W razie zabrudzeń legowisko prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni.

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

Aby jeszcze bardziej podwyższyć komfort snu prezentowane powyżej legowisko dla yorka sprzedawane jest w trzech wielkościach dlatego przed jego kupnem warto wcześciej sprawdzić czy wymbrany przez Państwa wymiar będzie odpowiedni dla pupila. 

Zalety legowiska dla yorka:

  • ma mocny, wytrzymały stelaż
  • nadaje się do prania w pralce
  • ma dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • miękkie i bardzo wygodne
  • przyozdobione haftem
  • antyalergiczny wsad

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
| Dodane przez:~Damian_K Warszawa
Legowisko dla yorka
Bardzo ładny model posłania a przy tym niesamowicie wygodny. Mam dwa yorki jednak na próbę kupiłem tylko jedno legowisko dla nich. Po kilku chwilach od jego wyciągnięcia z paczki moje yorki (dwa) od razu się w nim położyły i nie chciały z niego wyjść aż do wieczornej kolacji :) Dzisiaj zamówiłem kolejne dla drugiego psa bo widzę że we dwójkę to się w tym jednym nie wyśpią :) Naprawdę doskonałej jakości legowisko dla małego psa. Z powodzeniem sprawdzi się w każdym mieszkaniu.
Ocena: 5 5.0