legowisko dla psa

Legowisko dla cavalier king charles spaniel

Kod produktu: LELE 0396
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Nasze legowiska słyną z trwałości oraz komfortu podczas snu. Jednakże co roku chcemy wprowadzać na rynek psich i kocich akcesoriów odświeżone wersje naszych klasycznych posłań. Dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się stworzyć nowe warianty kolorystyczne, które wprost idealnie wpasują się w wystrój Państwa mieszkania. Legowisko, które znajduje się na zdjęciach powyżej to połączenie funkcjonalności i elegancji. Sprawi, że Twój zwierzak pokocha swoje nowe spanie i już nigdy nie będzie chciał zamienić go na inne. Do wykonania produktu użyto najlepszej jakości materiałów oraz półproduktów, aby zagwarantować trwałość legowiska oraz 100% Państwa satysfakcji.

Posłanie dla cavalier king charles spaniel

Szkielet posłania musi być trwały, ale i także elastyczny, aby dopasować się do otoczenia w jakim będzie używane. Dlatego też ściana boczna naszego legowiska powstała z pianki poliuretanowej o szerokości 3 cm. Pierwszą zaletą jest jej miękkość, ale to nie wszystko. Materiał ten jest trwały, ale przede wszystkim potrafi powracać do bazowego kształtu. Nazwano tą umiejętność funkcją “memory”, która pomaga niesamowicie podczas podróży, ponieważ legowisko może wylądować na samym dnie bagażnika. Po wyjęciu natomiast będzie od razu gotowe do użycia. Zdolność ta jest także bardzo przydatna w starciach z największymi psimi rozrabiakami, ponieważ niezależnie od siły nacisku, pianka powraca do pierwotnego stanu. Obicie stanowi warstwa delikatnego futerka w kolorze nawiązującym do znanego i cenionego na całym świecie napoju – cappuccino. Posiada on na swojej strukturze wiele mechanicznie wytłoczonych wypustek, które nadają całości oryginalnego designu. Górny rant wykończony został także warstwą materiału minky, tym razem w kolorze ecru, w celu skontrastowania całości oraz nadania gustownego wyglądu. Bardzo ważnym elementem jest wyciągana, dwustronna poduszka. Wewnątrz znajduje się masa silikonowych kulek, które bezpośrednio odpowiadają za wygodę i komfort zwierzaka podczas snu. Od zewnątrz natomiast znajdą Państwo dwa różne warianty kolorystyczne. Oba wykończone materiałem minky, lecz z jednej strony znajduje się kolor ecru, a z drugiej cappuccino. To, która strona będzie używana zależy jedynie od Państwa gustu. Dodatkowo w razie niewielkich zabrudzeń, nie trzeba od razu prać całej poduszki, można odwrócić ją na drugą stronę, co ułatwia utrzymanie całości w czystości.

Chcąc dodać walorów estetycznych, zdecydowaliśmy się umieścić haft na ścianie bocznej. Na zdjęciach przedstawiony jest wariant dla chłopczyka ("The Prince sleeps here") lecz istnieje także możliwość naszycia wzoru dla suczki ("The Princess sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant sobie Państwo życzą.

W razie zabrudzeń legowisko dla cavalier king charles spaniel z powodzeniem prać można w pralce ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy pamiętać o tym, aby obydwa elementy (poduszkę oraz oparcie) prać oddzielnie, aby odpowiednio zadbać o ich wygląd.

Do kompletu proponujemy również zakup ciepłego i miłego w dotyku koca, który został uszyty z tych samych materiałów co w/w posłanie.

Zalety posłania dla cavalier king charles spaniel:

  • łatwe w transporcie i utrzymaniu w czystości
  • zaprojektowane tak, aby zaspokajało podstawowe potrzeby pupila
  • precyzyjnie wykonane, trwałe
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • przeznaczone zarówno dla psów, jak i kotów
  • okrągły kształt pozwala psu przyjąć podczas snu pozycję embrionalną

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również