legowisko dla psa

Legowisko czerwono-czarne Home Sweet Home

Kod produktu: LELE 0171
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Czerwono-czarne połączenie kolorystyczne od zawsze przypisywane było osobowościom pewnym siebie i odważnym. Dwa mocne i intensywne kolory pasują do siebie idealnie i podkreślają wszystkie atuty produktu lub osoby, która nosi ubranie w tych deseniach. Tak jest także w przypadku widocznego na zdjęciach powyżej legowiska, które zaprojektowane zostało przez naszych stylistów z myślą o najmniejszych psach. Poza tym, że jego walory estetyczne są nie do przeoczenia, to od strony praktycznej sprawdza się równie dobrze.

Opisywane spanie powstało dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i tkanin. Za jego stelaż posłużył nam gruby blok pianki poliuretanowej (3 cm), która idealnie sprawdzi się w starciu z niesfornym szczeniakiem. Pozwolę sobie na taki wniosek, ponieważ charakteryzuje się ona funkcją "Memory", co znaczy, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania powraca do pierwotnej formy. Za obicie posłużyło nam czerwone futerko, które posiada strukturę małych wypustek. Na ich górny rant naciągneliśmy czanrne, gładkie futerko. Poduszka, którą znajdziecie Państwo wewnątrz legowiska wypełniona została dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest w 100% hipoalergiczna i nie wywołuje u psa żadnych podrażnień. Kolejnym atutem posłania jest fakt, iż posiada ono dwustronną, dwukolorową poduszkę. Znaczy to tyle, że to Państwo możecie decydować jak wyglądać będzie ostatecznie legowisko. Z jednej strony obita jest futerkiem o strukturze minek, a z drugiej czarnym, gładkim materiałem, który wykorzystaliśmy do przyozdobienia górnego rantu posłania. Spód legowiska wykonany jest z antypoślizgowego materiału. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściance bocznej z napisem "Home sweet home" oraz symbolem średniej wielkości kości. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Zaleca się ponadto, by oddzielnie prać legowisko, a oddzielnie poduszkę. 

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • wsad poduszki stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa
  • ma mocny i wytrzymały stelaż
  • można je prać w pralce
  • obite futerkami
  • posiada haft
  • od spodu obite antypoślizgowym materiałem

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Fotelik samochodowy brązowy
Cena od: 150.00 zł
Koc malinowy
Cena od: 69.00 zł