legowisko dla psa

Komfortowe spanie ecru-różowe pompony

Kod produktu: LELE 0163
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Kolejny model posłania dedykowany psom których waga ciała nie przekracza 5-6 kilogramów. Zaprojektowano go nie tylko pod względem uzyskania najwyższego komfortu małego psa ale również obecnie panujących trendów. Nad jego powstaniem pracowało kilku naszych najlepszych stylistów dzięki czemu cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem właścicieli małych piesków.

Oparcie posłania wykonano z grubej i odpornej na odkształcenia pianki pruietanowej która obszyta została gładkim futerkiem w kolorze ecru. Górny brzeg legowiska odszyto także futerkiem w kororze jasnego różu. W środku posłania znajduje się puszysta i bardzo wygodna poduszka którą w razie zabrudzenia można prać w pralce. 

Produkt zodobiony został pięknym haftem przedtawiającym psią łapkę a także dwoma różowymi pomponami które umieczczono obok wejścia do posłania.

Wejście do posłania zostało znacznie obniżone dzięki czemu nawet psy o niewielkich rozmiarach bez problemów poradzą sobie z rozlokowaniem się w jego środku. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk wykonany z tych samych materiałów, dzięki czemu macie niepowtarzalną szansę na  stworzenie oryginalnego kompletu.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również