legowisko dla psa

Komfortowe legowisko dla mopsa niebiesko-czarne pompony

Kod produktu: LELE 0164
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Czy Twój mops nie lubi legowiska które mu kupiłaś i zawsze wędruje za Tobą do ciepłego i wygodnego łożka? Przyczyną takiej sytuacji może być źle dobrany kształt oraz pozostałe parametry posłania które wpływają na jego komfort i wygodę podczas snu pupila. Jak zapewne Wam wiadomo mopsy są psami które zdecydowanie wolą powolne, obfitujące w spokojny rytm spacery ze swym opiekunem niż bardzo aktywne formy spędzania wolnego czasu jak bieganie czy też długie wędrówki po górach. Tak więc dobrze dopasowane i wygodne posłanie z pewnością będzie doskonałym rozwiążaniem ponieważ te psy prawie połowę swojego życia spędzając w swoim legowisku.

Jako producent ekskluzywnych posłań dla psów bardzo bobrze znamy wymagania jakie musi spełniać produk aby był on nie tylko wygodny ale również miły dla oka dlatego w naszej ofercie pojawiły się posłania które dedykowane są dla czworonogów bardzo wymagających do których z pewnością można zaliczyć także mopsy. Prezentowany przez nas model posłania oferowany jest w trzech wielkościach. Postanowiliśmy aby każdy z naszych obecnych i przyszłych klientów sam mógł dokładnie dopasować wielkość omawianego produktu do indywidualnych rozmiarów swojego mopsa. 

Produkt w całości uszyty został z wysokiej jakości materiałów oraz tkanin które zawsze dobierane są ze sobą pod każdym zględem - nie tylko wizualnym. Omawiany model posłania zdobi gładnie futerko koloru błękitnego (oparcie) które dodatkowo przyozdobione zostało czarnymi wstawkami (górny rant) wykonanymi także z czarnego futerka. We wnętrzu legowiska znajduje się bardzo miękka i lekka poduszka która wypchana została sztucznym puchem. Nasi styliści zadbali również o sam komfort wchodzenia mopsa do legowiska obniżając jego wejście.

Legowisko dla mopsa zdobione zostało haftowaną łapką oraz kompletem czarnych pomponów przyszytych tuż przy wejściu do posłania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk wykonany z tych samych materiałów, dzięki czemu macie niepowtarzalną szansę na  stworzenie oryginalnego kompletu.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: