legowisko dla psa

Czerwono-czarne legowisko dla spaniela Mickey

Kod produktu: LELE 0339
Produkt archiwalny
Informacje

Zwierzęta domowe zawsze same wybierają miejsce do spania, dlatego już w pierwszych dniach pobytu w naszym mieszkaniu powinniśmy szczeniakowi pozwolić określić się w którym miejscu chce odpoczywać. W prawie wszystkich przypadkach najbardziej odpowiednim miejscem na spokojny sen czworonoga staje się nasza sypialnia (a w szczególności łóżko) oraz garderoba. Dzieje się tak ponieważ te dwa pomieszczenia w naszym domu zaliczane są do najcichszych (nie panuje tam zgiełk). Oczywiście nie zawsze możemy sobie pozwolić na to, aby nasz czworonożny przyjaciel na stałe sypiał w naszym łóżku, dlatego projektanci naszej firmy postanowili stworzyć model posłania, który spełni oczekiwania najbardziej wybrednych piesków. Co prawda nie zaprojektowali oni nic innowacyjnego a jedynie ulepszyli to, co od wielu lat sprawdza się w prawie każdym gospodarstwie wiejskim, jednak nowy produkt z pewnością różni się od jego pierwowzoru. Takim właśnie produktem jest nasze nowe posłanie z serii Myszka Mickeyktóre powstały dzięki podpowiedziom naszych stałych klientów. Większości z Państwa znane są już zapewne nasze budki, które swoim wyglądem nawiązują do domku tego nieswornego gryzonia, jednak chcąc niec poszerzyć bardzo dobrze sprzedającą się kolekcję, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nutki świeżoci i innowacji, połączonej z klasycznym, owalnym kształtem. 

Widoczne na zdjęciach legowisko powstało dzięki wysokiej jakości materiałów i półproduktów. Stelaż posłania stanowi odporna na odgniecienia pianka poliuretanowa, która dodatkowo doskonale chroni psa od przeciągów panujących w mieszkaniu i na zewnątrz. Za jej obicie posłużyło nam eleganckie futerko w kolorze czerwonym, które posiada średniej długości włosy zaplecione w pączki róży. Wykorzystanie tego typu materiału nie tylko umili zasypianie psu, ale przede wszystkim da mu pełen komfort wypoczynku. Wewnątrz legowiska znajdziecie Państwo elegancką, dwustroną poduszkę, która wykonana została z tego samego materiału co ścianki boczne, jednak w kolorze czarnym. Jej wsad stanowi duża ilość hipalergicznej kulki silikonowejktóra sprawia, że całość jest nie tylko bardzo wygodna, ale także sprężysta i elastyczna, co ma duże znaczenie w przypadku schorowanego psa. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ściance bocznej niewielkiej, czarnej kokardki, dzięki której posłanie wygląda jak domek Myszki Mickey.  

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • można z niego korzystać na zewnątrz
  • doskonale izoluje od zimna i wiatru
  • przyozdobione kokardką
  • ciepłe, miłe w dotyku i bardzo wygodne
  • posiada dwustronną, wyciąganą poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również