legowisko dla psa

Czarno-różowe legowisko dla pekińczyka Mickey

Kod produktu: LELE 0338
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Decydując się na wzięcie pod opiekę małego psa powinniśmy dokładnie przestudiować jego potrzeby i w razie konieczności odpowiednio przygotować się na jego przyjęcie w mieszkaniu. Jedną z pierwszych czynności jakie powinniśmy wykonać to oczywiście zakup odpowiedniego posłania. Co prawda, czworonogi zaliczane do ras miniaturowych oraz średnich takie jak ratlerki, pekińczyki, czy też yorki nie potrzebują zbyt wiele przestrzeni, jednak z pewnością wymagają tego aby wydzielić im odpowiednie miejsce do odpoczynku oraz snu. Te psy przede wszystkim preferują strefy suche, nasłonecznione oraz jak najbardziej oddalone od punktów w których panuje duży ruch oraz zgiełk (kuchnia, przedpokój), dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup legowiska, które nie tylko izolować będzie je od hałasu, ale także od zimna podłoża, czy przeciągów panujących w mieszkaniu. Takim właśnie produktem jest nasze nowe posłanie z serii Myszka Mickey, które powstały dzięki podpowiedziom naszych stałych klientów. Większości z Państwa znane są już zapewne nasze budki, które swoim wyglądem nawiązują do domku tego nieswornego gryzonia, jednak chcąc niec poszerzyć bardzo dobrze sprzedającą się kolekcję, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nutki świeżoci i innowacji, połączonej z klasycznym, owalnym kształtem. 

Ścianki boczne widocznego na zdjęciach powyżej legowiska powstały dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest nieodgniatanie się nawet pod dużym naciskiem ciała psa. Dodatkowo, doskonale ochroni go od przeciągów panujących w mieszkaniu. Jej obicie powstało z miłego w dotyku, różowego futerka, które posiada średniej długości włosie zaplecione w niewielkie pączki różyczek. Poduszka, która stanowi o wygodzie i komforcie psa powstała z tego samego materiału, jednak dla skontrastowania całości w kolorze różowym. Jest ona obszyta materiałem z dwóch stron, dzięki czemu można ją wyciągać. Jej wsad stanowi duża ilość hipoalergicznej kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest sprężysta i elastyczna. Ponadto jej grubość i struktura doskonale izolują od chłodu podłoża, dlatego też z legowiska korzystać można również na zewnątrz. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ściance bocznej niewielkiej kokardki w kolorze różowym, dzięki czemu całość przypomina domek Myszki Mickey.  

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada elegancką kokardkę
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
  • nadaje się do wykorzystywania również na zewnątrz
  • miękkie, wygodne i bardzo komfortowe
  • doskonale izoluje od chłodu powietrza, oraz przeciągów
  • ma dwustronną, wyciąganą poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również