legowisko dla psa

Czarno-czerwone legowisko Prince

Kod produktu: LELE 0385
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Komfort zwierzęcia to dla nas sprawa priorytetowa dlatego też od wielu lat staramy się projektować i szyć praktyczne i wygodne legowiska dla psów i kotów, które zagwarantują Waszym pupilom standard na najwyższym poziomie oraz swobodę. Jesteśmy zwolennikami prostoty i minimalizmu dlatego też przy tworzeniu swoich produktów zwracamy uwagę przede wszystkim na stronę użytkową a następnie konfrontujemy ją z naszymi oczekiwaniami estetycznymi. Zauważyliśmy, iż nasze legowiska owalne to produkty uwielbiane przez duże grono zwierząt nie tylko w Polsce, ale w całej Europie, dlatego zdecydowaliśmy się w tym sezonie na odświeżenie kultowych posłań. Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie zachwyca nie tylko swoją wyrazistą kolorystyką, ale także praktyczną stroną, która to bezpośrednio wpływa na czworonoga. Nasza dbałość o szczegóły oraz odpowiedni dobór materiałów sprawi, że Wasz pies (czy nawet kot) pokocha swoje nowe legowisko!

Czarno-czerwone legowisko Prince

Oparcie widocznego na zdjęciach powyżej posłania wykonane zostało z elastycznej pianki poliuretanowej (trzycentymetrowego bloku) z funkcją "Memory", która sprawia że bok legowiska odkształca się pod naporem ciała zwierzęcia ale po krótkiej chwili, gdy tylko pupil zmieni swoją pozycję w posłaniu natychmiast powraca do swojego pierwotnego kształtu. Na piankę naciągnięta została tkanina minky koloru czarnego. Dodatkowo stosowana przez nas wersja posiada niewielkie wytłoczone maszynowo wypustki (z ang. – minky dots), które dodają jej niesamowitego wyglądu. Górny rant posłania również został odszyty tą samą tkaniną z tym, że dla kontrastu wykorzystaliśmy jej krwisto czerwoną wersję. Zastosowanie takiej kolorystyki z pewnością pozytywnie wpłynie na Państwa doznania estetyczne. W środku posłania umieszczona została bardzo miękka i wygodna poduszka, którą również uszyto z tkaniny minky. Chcąc podnieść wizualną ocenę całego posłania poduszkę uszyliśmy z dwóch kolorów minky (jest dwustronna) - to Państwo więc będziecie mogli decydować o wyglądzie produktu. Jej środek wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej dzięki czemu całość jest niesamowicie lekka i sprężysta. Wsad doskonale dopasowuje się do kształtów szczeniaka dając mu tym samym niebotyczny komfort porównywalny z tym jak by piesek spał na puchowej kołdrze zaścielonej w naszej sypialni. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Prince sleeps here" - jest to wariant dla pieska. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla suczki z napisem "The Princess sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety czarno-czerwonego legowiska:

  • przyozdobione eleganckim i oryginalnym haftem
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • doskonale izoluje od zimna podłoża oraz przeciągów
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę (jest ona także dwukolorowa!)
  • komfortowe i miękkie
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • posiada obniżone wejście

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Ponton dla psa czarny
Cena od: 220.00 zł
Legowisko różyczka czerwona
Cena od: 125.00 zł
Kocyk błękitny
Cena od: 69.00 zł
Koc różowy
Cena od: 69.00 zł