legowisko dla psa

Brązowo-beżowe legowisko dla szpica miniaturowego

Kod produktu: LELE 0337
Produkt archiwalny
Informacje

Idąc w ślad za największymi modowymi stylistami oraz czołowymi projektantami wnętrz postanowiliśmy stworzyć prostą, aczkolwiek bardzo elegancką kolekcję legowisk dla małych oraz średnich psów w której króluje nowoczesna kolorystyka. Jak zapewne wszystkim Państwu wiadomo - małe rasy na miejsce swojego snu wybierają przede wszystkim obszar naszego mieszkania w którym jest przede wszystkim cicho i przytulnie. Najczęściej wybór pada na łóżko w naszej sypialni, bądź też niewielką garderobę z której swobodnie mogą obserwować wszystkie nasze poczynania. Kupując nasze legowisko mają Państwo stuprocentową gwarancję że pozbędziecie się czworonożnego sublokatora z sypialni, bowiem pupil widząc to wspaniałe posłanie z pewnością się w nim zakocha i nie będzie go chciał opuścić nawet na krótką chwilę.

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko powstało dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości pianki poliuretanowej, która nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa, wraca do swoich pierwotnych kształtów. Jej zaletą jest ponadto to, że doskonale chroni psa od przeciągów panujących w mieszkaniu, bądź też na zewnątrz. Za jej obicie posłużyło nam wysokiej jakości, brązowe futerko, które posiada średniej długości włos zapleciony w pączki różyczek. Wewnątrz posłania znajduje się miękka poduszka w kolorze jasnego brązu, która wykonana została z tego samego materiału co obicie ścianek bocznych (poduszka jest dwustronna). Jej wsad stanowi duża ilość hipoalergicznej kulki silikonowej, która sprawia, że całość jest nie tylko bardzo wygodna, ale także sprężysta i elastyczna, co ma duże znaczenie w przypadku schorowanego psa. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ściance bocznej niewielkiej kokardki w kolorze jasnego brązu, dzięki której posłanie wygląda jak domek Myszki Mickey.  

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa:

  • wygodne i bardzo miękkie
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • posiada elegancką kokardkę
  • doskonale izoule od zimna
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • bardzo miłe w dotyku, ale przy tym wytrzymałe na przedarcia

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również