legowisko dla psa

Beżowo-różowe legowisko dla psa z haftem

Kod produktu: LELE 0314
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
80.00 szt
85.00 szt
95.00 szt
Informacje

Jako właściciele psów niewielkich gabarytów, doskonale jesteśmy świadomi tego, jak bardzo pod względem wygody wymagająca jest ta "grupa konsumentów". Nasze produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i półproduktów tak by to psu było jak najlepiej. Osobiście doglądamy produkcji legowisk, dlatego możemy poświadczyć, iż są one wykonywane z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie delikatną kolorystykę, ale nie boją się oryginalnych rozwiązań i dodatków w swoim mieszkaniu. Musicie Państwo pamiętać o tym, że poza tym, iż legowisko ma być funkcjonalne, to musi się podobać również Wam, tak jakby miałaby być to kolejna ozdoba do mieszkania. 

Konstrukcję legowiska dla psa stanowi gruby na 2 cm blok pianki poliuretanowej. Za obcie poslużyło nam oryginalne i bardzo miłe w dotyku futerko minky w kolorze beżowym, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki takiej innowacji całość nie tylko wygląda interesująco, ale przede wszystkim jest bardzo wygodna dla psa. Górny rant posłania przyozdobiony został materiałem o takiej samej fakturze, jednak w kolorze jasnego różu, dzięki czemu cała kompozycja jest rozweselona. O tym, jak rzeczywiście wygodne jest posłanie stanowi poduszka, na której bezpośrednio wypoczywać będzie pies. Nasi projektanci przyłożyli do tego niezwykłą wagę, dlatego też zdecydowali się na zastosowanie hipoalergicznego, elastycznego wsadu, dzięki któremu poduszka dopasowywać będzie się do kształtów anatomicznych psa, a ponadto nie będzie wywoływać u alergicznych czworonoga podrażnień skóry - z legowiska mogą więc korzystać zarówno psy z różnego typu alergiami, jak i te, które mają problemy kostno-stawowe. Kolejną zaletą poduszki jest fakt, iż jest ona dwustronna, dwukolorowa, z jednej strony obita tym samym materiałem co ścianki boczne, a z drugiej tym, co górny rant posłania. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla chłopca z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk wykonany z tych samych materiałów, dzięki czemu macie niepowtarzalną szansę na  stworzenie oryginalnego kompletu.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • nadaje się do prania w pralce
  • wygodne i sprężyste 
  • w 100% hipoalergiczne
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: