legowisko dla psa

Beżowo-błękitne posłanie z haftem

Kod produktu: LELE 0312
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
80.00 szt
85.00 szt
95.00 szt
Informacje

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nową kolekcję legowisk dla psów, w których każdy z nic poczuje się niemal królewsko. W tym sezonie zdecydowaliśmy się postawić na odważne zestawienia kolorystyczne oraz eleganckie hafty, do tego oczywiście nie zapominając o najwyższej jakości materiałach i wsadach posłań, które od wielu lat wykorzystuje nasza firma tak by odpoczywające w posłaniach zwierzęta czerpały z tego jak największą przyjemność. Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nietuzinkowe ozdoby i odważne zestawienia kolorystyczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także elegancki kocyk dla psa, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, dzięki czemu macie możliwoś stworzenia oryginalnego kompletu.

Beżowo-błękitne legowisko z haftem wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Jego ścianki boczne (stelaż) wykonane zostały z 2 centymetrowej pianki poliuretanowej, dzięki czemu nie odgniatają się one nawet podczas długiego niewłaściwego użytkowania i mogą stanowić oparcie dla głowy znużonego snem pieska. Obite zostały ponadto ciepłym i miłym w dotyku, beżowym futerkiem o strukturze małych minek, dzięki czemu całość wygląda niezwykle oryginalnie. Na ich górny rant naciągneliśmy futerko o takiej samej strukturze, jednak w kolorze błękitnym, dzięki czemu całość jest doskonale ze sobą zestawiona. Poduszkę, którą znajdą Państwo w środku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest ona niezwykle wygodna i doskonale chroni psa przed chłodem podłoża. Jej zaletą dodatkowo jest fakt, iż jest ona dwustronna. Z jednej strony obita jest futerkiem w kolorze beżowym, a z drugiej błękitnym, który wykorzystaliśmy do przyozdobienia górnego rantu posłania. Spód legowiska wykonany jest z antypoślizgowego materiału. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Prince sleeps here" - jest to wariant dla pieska. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla suczki z napisem "The Princess sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • miękkie i sprężyste
  • ozdobione haftem
  • ma wyciąganą, dwustronną poduszkę
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Domek dla psa zebra
Cena od: 125.00 zł
Budka letnia
Cena od: 95.00 zł