legowisko dla psa

Antyalergiczne posłanie dla buldożka

Kod produktu: LELE 0249
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Lato i wakacje kojarzą nam się przede wszystkim z wypoczynkiem, piękną, słoneczną pogodą, oraz grillowaniem. Także w tym okresie nie należy zapominać o pieskach, które chcą z nami spędzać każdą wolną chwilę. Z myślą o komforcie i wygodzie pupili podczas długich i ciepłych wieczorów, nasi projektanci przygotowali luksusowe, futerkowe legowisko z miętowego i czarnego futra, które doskonale sprawdzi się jako posłanie dla czworonoga podczas ognisk, czy grillów. 

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu nowe, futerkowe legowisko z serii "Home sweet home"Ścianki boczne spania powstały dzięki wykorzystaniu grubego bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu nie odgniatają się one nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania. Ścianki obite zostały pięknym, miętowym futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki takiej fakturze, posłanie wygląda naprawdę na bardzo oryginalne. Górny ran ścianek bocznych przyozdobiony został czarnym futerkiem. Nie zostanie to bez znaczenia dla Państwa pieska, kiedy znużony snem położy on swoją główkę na oparciu. Kolejną zaletą legowiska dla buldożka jest fakt, iż posiada ono dwustronną, dwukolorową poduszkę, z jednej strony obitą tym samym futerkiem co ścianki boczne, a z drugiej tym co górny rant ścianek. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu posłanie jest bardzo wygodne i miękkie. Legowisko ponadto jest w 100% hipoalergiczne, co nie pozostanie bez znaczenia dla właścicieli psów alergików. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niedużego haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home sweet home", oraz kostkę dla psa. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

Zalety legowiska dla psa:

  • miękkie i bardzo wygodne
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie
  • nadaje się do prania w pralce
  • przyozdobione haftem
  • od spodu obite antypoślizgowym materiałem
  • ma antyalergiczny wsad

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również