legowisko dla psa

Legowisko dla kota okrągłe czarne futro

Kod produktu: LELE 0115
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
135.00 szt
Informacje

Kupując legowisko dla kota powinniśmy wiedzieć o nim kilka bardzo ważnych informacji które sprawią że nasz nowy produkt nie stanie się tylko kolejnym bezużytecznym meblem w naszym mieszkaniu lecz wspaniałym posłaniem z którego nasz kotek za żadne skarby nie będzie chciał opuszczać. Po pierwsze takie legowisko musi być bardzo miękkie i wygodne - najlepiej aby było wyprodukowane z sztucznego futerka lub pluszu. Drugą bardzo ważną rzeczą na którą powinniśmy zwrócić uwagę jest odpowiednie dopasowanie jego wielkości do kształtów anatomicznych kota – zbyt duże może spowodować że zwierzak będzie czuł się w nim nieswojo (koty nie lubią otwartej przestrzeni) natomiast w za małym – mimo szczerych chęci – nie zmieści się. Kolejnym bardzo ważnym aspektem dobrego posłania jest jego utrzymanie temperatury na wysokim poziomie – koty uwielbiają bowiem wylegiwać się w miejscach suchych i nasłonecznionych.

Znając te cechy spokojnie możemy przystąpić do zakupu ładnego i praktycznego modelu posłania dla kotka. Nie musimy jednak zbyt długo szukać takiego produktu bowiem prezentowany przez nas model spełnia wymienione przez nas wcześniej zalecenia. Posłanie dla kota uszyte zostało ze sztucznego futerka koloru czarnego. Tkanina jest bardzo miła w dotyku i co jest bardzo ważne nie elektryzuje się (jak to bardzo często bywa wśród produktów wykonanych w 100% z poliestru). Gesty i długi włos (długości około 1 cm) sprawia że całe posłanie jest bardzo miękkie i niesamowicie wygodne. Należy zwrócić również na jego ciekawą formę jego ułożenia – przypomina ona setki małych (jeszcze nie rozwiniętych do końca) różyczek. Okrągły kształt oraz wysoka ścianka boczna legowiska sprawiają że nasz kotek chroniony z każdej strony przed chłodem oraz wilgocią jaka może występować w naszym mieszkaniu. 

Koci produkt w całości wypchany został sztucznym puczem dzięki czemu jest niezmiernie lekki i bardzo wygodny. Malutkie kuleczki włókna silikonowego doskonale dopasowują się do budowy anatomicznej kota tworząc barierę cieplną oraz sprawiając że pupil ma wrażenie jak by spał na naszej poduszce w sypialni :) Sztuczny puch posiada jeszcze jedną bardzo ważną zaletę – jest antyalergiczny – dlatego z legowiska mogą  również korzystać koty mające problemy skórne.

Czarne posłanie dla kota spełnia wszystkie wymogi higieny – jeżeli zaistnieje taka potrzeba można je bez przeszkód wyprać ręcznie bądź też w pralce automatycznej ( w niskiej temperaturze). Ułatwieniem w czyszczeniu jest również dwustronna – wyciągana poduszka którą uszyto również z czarnego futerka. Produkt jest naprawdę wart swojej ceny nie tylko ze względu na jakość zużytych półproduktów ale również samej jakości wykonania – to gwarancja jego długowieczności.

Zalety czarnego legowiska dla kota:

  • uszyte z delikatnego futerka
  • posiada antyalergiczne wypełnienie
  • można je praż w pralce
  • spód obszyto antypoślizgowym materiałem
  • posiada praktyczny kolor

Wymiary czarnego legowiska dla kota:

  • średnica 67 cm
  • wysokość 18 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: