legowisko dla psa
Legowisko dla yorka okrągłe różowy tygrysek

Legowisko dla yorka okrągłe różowy tygrysek

Wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów legowisko doskonale zadba o komfort i wygodę
Cena od: 150.00 zł
Różowo-fioletowa oponka dla psa

Różowo-fioletowa oponka dla psa

Elegancka i oryginalna oponka dla psa, która doskonale zadba o podstawowe potrzeby Waszego pupila.
Cena od: 150.00 zł
Legowisko dla yorka okrągłe beżowe

Legowisko dla yorka okrągłe beżowe

Akcesoria posiadające zwierzęce nadruki nieustannie okopują modowe wyżyny. Można je spotkać ni
Cena od: 150.00 zł
Legowisko dla yorka okrągłe malinowe

Legowisko dla yorka okrągłe malinowe

Prostota i niesamowity komfort to dwie cechy które charakteryzują powyższe legowisko dla yorka. M
Cena od: 150.00 zł
Legowisko dla yorka okrągłe różowe

Legowisko dla yorka okrągłe różowe

Piękne i bardzo wygodne legowisko dla yorka w kolorze różowym. To doskonałe połączenie delikat
Cena od: 150.00 zł
Legowisko dla yorka okrągłe zielone

Legowisko dla yorka okrągłe zielone

Jeżeli Twój york lubi spać w łóżku to nadeszła najwyższa pora aby go tego jak najszybciej od
Cena od: 150.00 zł
Legowisko dla yorka okrągłe żółte

Legowisko dla yorka okrągłe żółte

Aby stworzyć psu dogodne warunki bytowania należy przede wszystkim zadbać o to aby miał on przed
Cena od: 150.00 zł
Posłanie dla yorka okrągłe żyrafa

Posłanie dla yorka okrągłe żyrafa

Z naszych statystyk oraz informacji jakie uzyskaliśmy od naszych klientów wynika jednoznacznie, ż
Cena od: 150.00 zł
Legowisko dla kota okrągłe czarne futro

Legowisko dla kota okrągłe czarne futro

Kupując legowisko dla kota powinniśmy wiedzieć o nim kilka bardzo ważnych informacji które spra
Cena od: 150.00 zł
Legowisko dla kota okrągłe różowe futro

Legowisko dla kota okrągłe różowe futro

Koty są niezwykle wybredne jeśli chodzi o miejsca w których ucinają sobie krótką drzemkę. Prz
Cena od: 150.00 zł

Legowisko dla psa

Mamy nadzieję, że nie musimy Państwu przypominać jak ważne jest to, by Wasz psiak miał zapewnione swoje prywatne miejsce do wypoczynku. Każdy doświadczony psi behawiorysta powie Wam, że jeśli macie tylko taką możliwość to już od wieku szczenięcego powinno się uczyć psiaka, że jego miejsce do wypoczynku jest w legowisku. Warto to poprzeć doniesieniami na temat łatwej nauki i przyswajania nowych umiejętności, kiedy zwierzę jest jeszcze stosunkowo młode. Nie jest tajemnicą to, że jeśli chcemy nauczyć naszego psiaka jakiś sztuczek to powinniśmy zacząć trening jak najszybciej, ponieważ nasz pupil będzie to traktować jak zabawę i element swojej codzienności w nowym domu. Nie dziwić więc powinno nikogo to, że nauka spania w legowisku też przypada na ten okres. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Wy najchętniej spalibyście ze swoim psiakiem w łóżku, dając mu ponadto pełną swobodę w wyborze miejsca do wypoczynku, niezależnie od tego czy jest to miejsce w nogach czy na poduszce. O ile jest to całkiem przyjemne, kiedy Wasz psiak jest jeszcze malutkim szczeniakiem, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, o tyle kiedy urośnie może okazać się to uciążliwe. Dlatego też niezwykle istotne jest to, by nie przyzwyczajać psiaka do tego, że będzie mógł spać w naszym łóżku, kiedy tylko będzie chciał. Jako właściciele powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by znaleźć odpowiednie posłanie, które będzie stanowiło konkurencję dla naszego łóżka czy kanapy. Takim właśnie produktem jest jedna z naszych specjalnych oponek, która zadba o każdą, nawet najbardziej absurdalną potrzebę naszego psiaka.

Posłanie dla psa w kształcie opony

Jak sami Państwo widzicie na zdjęciach powyżej, legowisko dla psa swoim kształtem przypomina oponę, stąd też wzięła się jej nazwa. Całość zaprojektowana została w taki sposób, by swoim kształtem zachęcać psiaka do wskoczenia do środka oraz cieszenia się czasem wolnym, który może spędzić w jej wnętrzu. Grube oparcie pozytywnie wpływa nie tylko na sam wizualny odbiór produktu, ale przede wszystkim zapewni Waszemu psiakowi doskonałą izolację od przeciągów oraz zapewni mu odrobinę ciszy i spokoju. Może ono posłużyć także za oparcie, na którym Wasz znużony snem psiak będzie mógł oprzeć główkę, kiedy będzie już bardzo zmęczony. Wspólną cechą wszystkich oponek jest to, że wsad zarówno oparcia, jak i poduszki, którą znajdziecie Państwo w centralnej części posłania stanowi duża ilość elastycznej i sprężystej kulki silikonowej, dzięki której legowisko doskonale “współpracuje” z ciałem psiaka. Z wypełnienia tego korzysta się także podczas produkcji pościeli, dlatego też nasze posłanie z pewnością okaże się miejscem konkurencyjnym dla łóżka, w którym chętnie wypoczywają psiaki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo duży wybór legowisk oponek, dzięki czemu będziecie mogli dobrać legowisko, które pasować będzie do wystroju Waszego mieszkania. Zdecydowana większość naszych oponek w zestawie posiada ponadto wygodną i elegancką poduszkę w kształcie kości, na której może oprzeć głowę Wasz psiak, bądź też po prostu się w nią wtulić. Została ona ponadto przyozdobiona aplikacją przedstawiającą logo naszej firmy. Do obicia naszych legowisk wykorzystaliśmy jedynie tkaniny z najwyższej półki, aby nie tylko pozytywnie wpłynąć na wygląd legowiska, ale przede wszystkim na komfort psiaka oraz długotrwałość produktu.

Legowisko z motywem uszyte z delikatnego futra

Warto zwrócić także uwagę na fakt, iż w naszej ofercie dostępne są spania dla psów, które przyozdobione zostały tkaninami, które przypominają futra egzotycznych zwierząt. Poczynając od panterki, przez różowego tygryska, ocelota, krówkę, a kończąc na zebrze. Są to propozycje dla tych z Państwa, którzy nie boją się oryginalnych i rzucających się w oczy rozwiązań. Od strony czysto praktycznej możemy jedynie dodać, iż są to tkaniny naprawdę wysokiej jakości oraz są bardzo miłe w dotyku, co z pewnością wpłynie na odbiór legowiska przez Waszego psiaka.

Zalety legowiska oponki dla psa:

  • Posiada solidne ścianki boczne, na których psiak może oprzeć głowę
  • Wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • Jego wypełnienie stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej
  • W zestawie z elegancką poduszką przedstawiającą kość
  • Łatwe do utrzymania w czystości (nadaje się do prania w pralce)

W razie jakichkolwiek kłopotów, bądź też w razie wątpliwości zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem obsługi klienta. Bardzo chętnie Wam pomożemy dobrać odpowiednie legowisko dla Waszego psiaka. Zapraszamy do zakupów!