legowisko dla psa

Różowo-brązowe legowisko dla dachowca

Kod produktu: LELE 0420
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Właściciele kotów zapewne doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak pod względem pielęgnacyjnym wymagające są te czworonogi. Jak wiadomo, każdy kot ma inny charakter i wymaga różnej ilości uwagi, jednakże o każdego czworonoga należy odpowiednio się troszczyć. Dogłębna analiza potrzeb kociaków pozwoliła nam na wysnucie wniosku, iż zwierzęta te cenią sobie miejsca, w których mogą się schować i uciąć sobie drzemkę. Z doświadczenia wiemy, że niektóre koty ciężko jest znaleźć, podczas gdy ucinają sobie one drzemkę np. w pudle, czy koszu na ubrania. Doszliśmy więc do wniosku, iż odpowiednim będzie zaprojektowanie legowiska, którego zadaniem będzie spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających kotów. Chcielibyśmy ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż niektóre z naszych pupili są niezwykle wybredne jeśli chodzi o wybór miejsca w którym będą wypoczywały - najważniejsze są cisza, spokój, oraz wysoki komfort. Stawiając sobie za cel stworzenie eleganckich i praktycznych legowisk dla kotów, naszym projektantom udało się stworzyć posłania, które nie tylko są niezwykle wygodne, ale także bardzo oryginalne, dzięki czemu dodadzą nieco "kociego" akcentu Twojemu mieszkaniu. 

Różowe legowisko dla dachowca

Stelaż legowiska powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji Memory. Oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powrócą do swojego oryginalnego kształtu. Do obicia ścianek bocznych posłużyły nam dwie tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalną całość - eko-skóra oraz futerko minky. Wasz kot bezpośredni kontakt będzie miał z tą drugą tkaniną, która utrzymana została w różowej kolorystyce. Materiał ten doskonale utuli Twojego kociaka do snu i sprawi, że będzie czuł się komfortowo. Od zewnętrznej strony nasze posłanie dla kota obite zostało brązową eko-skórą, która charakteryzuje się wysoką odpornością na zadrapania oraz zabrudzenia. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo ponadto wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej.  

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla dachowca, to także inne rasy kotów korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i wypełnień
  • przyozdobione eleganckim haftem 
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • mogą z niego korzystać koty różnych ras
  • wygodne, miękkie i komfortowe
  • doskonale dopasowuje się do ciała zwierzaka
  • umożliwia swobodne rozłożenie się

 Wymiary legowiska:

  • średnica 45 cm
  • średnica 55 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również