legowisko dla psa

Posłanie dla małego pieska futro czarno-różowe

Kod produktu: LELE 0127
Produkt archiwalny
Informacje

Dla osób które mają już serdecznie dość pastelowych kompozycji styliści z naszej firmy przygotowali kilka bardzo ciekawych posłań które wyróżniają się mocną kolorystyką oraz niepowtarzalnym deseniem. Jednym z takich produktów jest widoczne powyżej posłanie dla małego pieska. Nowy model uszyty został z bardzo mocnego i niezwykłe eleganckiego futerka w kolorze mocnego różu. Przyjemny w dotyku materiał sprawia że mały piesek naprawdę bardzo rzadko będzie chciał opuszczać swoje posłanie. Okrągłe oparcie legowiska od środka wypełnione zostało specjalnymi kulkami silikonu (sztuczny puch) dzięki czemu mały piesek może wygodnie wesprzeć się na nim a a silikonowe wypełnienie idealnie dopasuje się do jego ciała. We wnętrzu posłania znajdą Państwo wyciąganą poduszkę która uszyta została z tej samej tkaniny co oparcie, jednak aby dodać niepowtarzalnego wyrazu całości nasi projektanci postanowili uszyć ją w czarnej tonacji - ją również wypełniono sztucznym puchem dlatego nasz nowy produkt jest bardzo lekki i niesamowicie wygodny.

Okrągły kształt legowiska idealnie sprawdza się w każdych warunkach chroniąc naszego czworonoga przed domowymi przeciągami, wilgocią oraz chłodem jaki często panuje w naszym mieszkaniu. 

Dzięki zastosowaniu bardzo mocnych nici oraz wysokiej jakości materiałów ten wspaniały model posłania nadaje się do prania w pralce automatycznej – powinniśmy jednak pamiętać aby temperatura prania nie przekroczyła 45 stopni Celsjusza ponieważ sztuczny puch umieszczony wewnątrz posłania może pozbijać się nam w dość twarde grudki.

Posłanie przeznaczone jest przede wszystkim dla małych psów takich jak yorki, chihuahua, maltańczyki i ratlerki które wymagają naprawdę bardzo komfortowych warunków bytowych. 

Zalety legowiska:

  • idealne dla małych psów
  • doskonale wkomponuje się w każdy kąt nowocześnie urządzonego mieszkania
  • uszyte z doskonałych i bardzo wytrzymałych futer
  • wypchane sztucznym puchem
  • nadaje się do prania w pralce automatycznej

Wymiary legowiska dla małego psa:

  • średnica 67 cm
  • wysokość 18 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również