legowisko dla psa

Posłanie dla jamnika malinowe

Kod produktu: LELE 0357
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Większość ludzi widzi w jamnikach małego, słodkiego psiaka przypominającego swoją budową parówkę, jednakże te czworonogi to osobliwe zwierzęta cechujące się nieprzeciętną odwagą oraz niezależnością. Ich ciekawskość i pozytywne nastawienie sprawia, że są one ulubieńcami swoich właścicieli. Kochają przebywać w otoczeniu domowników, spędzać razem czas. Lubią zabawę z dziećmi, długie spacery, które są bardzo ważne, aby utrzymać jamnika w dobrej formie. Do obcych podchodzą z przyjacielskim nastawieniem, aczkolwiek bywają nieufne. Psy te posiadają silną osobowość, dlatego właściciel powinien być stanowczy w relacji z jamnikiem, ponieważ źle wychowany czworonóg może przyciągnąć nie lada kłopoty. Jednakże psiaki te nadrabiają wszystkie wady swoją inteligencją oraz energicznością. Jamnik to świetny kompan długich spacerów, czy porannych joggingów czy wspólnych zabaw na świeżym powietrzu z całą rodziną. Z troską o dobro jamników oraz innych psiaków przygotowaliśmy nową serię posłań przystosowanych do spełniania najważniejszych potrzeb zwierzaka.

Posłanie dla jamnika malinowe

Tworząc nasze produkty nade wszystko przekładamy jakość oraz funkcjonalność, dlatego nasze legowiska charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością oraz poręcznością. Nasi projektanci, gdy kreślili pierwsze szkice nowej kolekcji chcieli wprowadzić coś do tej pory niespotykanego. Do bogatego zbioru posłań dołączyła nowa seria, których obicie wykonane z eko-skóry. Jest ona niesamowicie odporna a dodatkowo niezwykle szykowna i oryginalna. Dzięki tym cechom spanie wpasowuje się w niemal każdy wystrój mieszkania. Warto dodać, że na obiciu znajduje się piękny haft przedstawiający małego pieska. Górny rant oraz wnętrze legowiska obszyte zostało miękkim materiałem minky w kolorze malinowym, co stanowi ciekawe połączenie, które z pewnością zaskoczy niejednego z Państwa znajomych. Bazę legowiska zaprojektowanego dla jamnika stanowi wyciągana poduszka, także w kolorze malinowym. W jej wnętrzu znajduje się mnóstwo silikonowych kulek, które gwarantują sprężystość oraz miękkość nawet po kilku praniach. Można ją osobno prać, co znacznie przyspiesza proces utrzymania całości w czystości. Ściany boczne stworzone zostały z szerokiej na 3 centymetry pianki poliuretanowej, która posiada funkcję memory. Dzięki wykorzystaniu tego materiału legowisko zachowuje swój bazowy kształt nawet po długim czasie nieprawidłowego użytkowania. Spód posłania został podszyty czarnym trudnym do zabrudzenia wigofilem, który jest antypoślizgowy oraz stanowi doskonałą izolację pomiędzy zimnem podłoża, a słodko drzemiącym jamnikiem.

Posłanie jest niezwykle proste w utrzymaniu, dzięki zastosowaniu rozwiązania z wyciąganą poduszką, ponieważ nie jest konieczne pranie całości, co znacznie przyspiesza proces. Całość należy prać w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza. Wirowanie zalecamy ustawić na maksymalnie 1200 obrotów, natomiast w przypadku wirowania samej poduszki – 800 obrotów.

Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia. 

Zalety legowiska dla jamnika:

  • możliwość prania w pralce zarówno całość jak i poduszkę (oddzielnie)
  • dokładnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane
  • wykończony miękkim w dotyku materiałem minky
  • przyozdobione gustownym haftem
  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • okrągły kształt ułatwia ułożenie się psiaka podczas snu
  • Wymiary legowiska dla jamnika:
  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Sofa dla psa różowa
Cena od: 105.00 zł
Legowisko domek kwiecisty
Cena od: 160.00 zł
Schody stalowe
Cena od: 220.00 zł