legowisko dla psa

Posłanie dla beagla czarno-pistacjowe

Kod produktu: LELE 0358
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Pomimo iż nasi przodkowie wykorzystywali zdolności myśliwskie Beagle podczas polowań, to dziś psiaki te są kojarzone z wiernym przyjacielem całej rodziny, który obdarza swoją miłością wszystkich domowników, a także chętnie zawiera nowe znajomości. Kipiące energią Beagle są świetnymi kompanami do wspólnych zabaw na świeżym powietrzu oraz zawsze gotowe na sporą dawkę pieszczot, co sprawia, że są doskonałymi towarzyszami zabaw dla dzieci. Są to zwierzaki tolerancyjne, lubią psocić nie tylko z przedstawicielami swojej rasy, ale także innymi psami oraz kotami. Potrzebują sporej dawki ruchu, dlatego zalecane są częste spacery, podczas których śmiało można poćwiczyć aportowanie, co pozwoli rozładować energię. Aktywny Beagle nie będzie sprawiał wielu kłopotów, ponieważ po intensywnym wysiłku będzie szukał miejsca do odpoczynku. Znając potrzeby tychże czworonogów, prezentujemy Państwu nową serię okrągłych legowisk, w których Wasze pociechy odnajdą spokój i miejsce do odpoczynku. Wszystko w niezwykle komfortowych warunkach, ponieważ materiały, z jakich wykonane są nasze produkty zawsze są najwyższej jakości.

Posłanie dla beagla czarno-pistacjowe

Bazę posłania stanowi wyciągana poduszka, w której wnętrzu znajduje się masa silikonowych kulek. Wykorzystanie takiego materiału jest gwarancją, że poducha zachowa miękkość i delikatność nawet po kilku „wizytach” w pralce. Sprężystość oraz budowa poduszki powoduje, że komfort snu stoi na niesamowicie wysokim poziomie. Ścianki boczne legowiska zostały stworzone z grubej ma 3 cm pianki poliuretanowej. Posiada ona funkcję memory, dzięki której posłanie wraca do bazowego kształtu niezależnie od siły z jaką zostanie zniekształcone. Dodatkową funkcją ścianek jest to, że stanowią swego rodzaju wygłuszenie otoczenia, które zapewni psu spokojny, nienaruszony sen. Podczas tworzenia obicia nasi projektanci pozwolili popuścić wodzę fantazji. Chcieli wykorzystać coś do tej pory niespotykanego. Postawili na eko-skórę, która nadaje całości niezwykłego szyku oraz elegancji. Ponadto materiał ten jest wytrzymały, dzięki czemu legowisko jest w stanie przetrwać starcia nawet z największymi psimi mistrzami demolki. Na bocznej części obicia został wyhaftowany mały piesek. Górny rant obicia obszyty został miękkim materiałem minky w kolorze pistacjowym, na którym czworonóg może oprzeć głowę podczas drzemania. Dół legowiska podszyty został czarnym wigofilem. Posiada on kilka prostych, aczkolwiek bardzo ważnych zadań do spełnienia. Po pierwsze jest antypoślizgowy, co gwarantuje stabilność, a po drugie tworzy doskonałą warstwę izolacyjną pomiędzy zimnym podłożem, a śpiącym psem.
Nasze legowiska są proste w utrzymaniu, dzięki wyciąganej poduszce, jednakże trzeba się zastosować do kilku zasad. Pierwsza z nich - bardzo ważna, to pamiętać, aby temperatura prania posłania nie przekraczała 40 stopni Celsjusza. Natomiast druga, jednakowo ważna to fakt, iż wirowanie całości nie powinno przekraczać 1200 obrotów, a samej poduszki 800 obrotów.
Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia.

Zalety legowiska dla beagle:

  • posiada wyciąganą poduszkę
  • zaprojektowane tak, aby spełniać podstawowe potrzeby psa
  • precyzyjnie wykończone
  • przyozdobione gustownym haftem przedstawiającym małego pieska
  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • możliwość prania w pralce

 

Wymiary legowiska dla beagle:

  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Budka hawajskie kwiaty
Cena od: 130.00 zł
Posłanie dla pudelka
Cena od: 85.00 zł
Lazurowo-czarna budka dla kota
Cena od: 145.00 zł