legowisko dla psa

Popielate legowisko dla sfinksa

Kod produktu: LELE 0419
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Pomimo, iż jesteśmy specjalistami w projektowaniu produktów dla psiaków, to zdecydowaliśmy się przygotować produkt dedykowany specjalnie dla naszych kocich towarzyszy. W ciągu ostatnich miesięcy otrzymywaliśmy wiele próśb od naszych klientów, którzy opiekują się mruczkami o stworzenie czegoś wyjątkowego specjalnie dla naszych wąsatych przyjaciół. Zainspirowani tymi wydarzeniami, zdecydowaliśmy się stworzyć nową kolekcję legowisk dla kota, które zapewnią im niczym niezmącony, bezpieczny sen. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż kociaki to wielcy indywidualiści i potrzebują one swojej przestrzeni. Dzięki naszemu posłaniu Wasz kiciuś będzie mieć swój własny, niezagrożony niczym kąt, w którym będzie mógł ucinać sobie błogie drzemki. Nasze produkty są wykonane z najlepszej jakości materiałów, co jest gwarancją 100% satysfakcji.

Popielate legowisko dla kota

Ścianki boczne legowiska wykonane zostały z grubego na 2 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest to, iż posiada tak zwaną funkcję Memory, oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powrócą do swoich pierwotnych kształtów. Dzięki tej funkcji legowisko z powodzeniem przewozić będzie można w bagażniku. Do obicia ścianek bocznych, wewnętrznej części posłania oraz wyciąganej, dwustronnie obszytej poduszki wykorzystaliśmy miłe w dotyku i oryginalne futerko minky w kolorze popielatym, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek. Zastosowanie takiej kolorystyki doskonale przełoży się przede wszystkim na ukrywanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń czy też sierści kota, którą ten gubi podczas odpoczynku. Zewnętrzna strona legowiska wykonana została zaś z odpornej na zadrapania, czarnej eko-skóry, która doskonale współgra z futerkiem. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą poduszkę, która to bezpośrednio wpływa na komfort zwierzęcia. Jej wypełnienie stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest sprężyste i doskonale współgra z ciałem kota.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla sfinksa, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • przyozdobione eleganckim haftem
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • w razie zabrudzeń nadaje się do prania w pralce
  • można z niego korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę 

 Wymiary legowiska:

  • średnica 45 cm
  • średnica 55 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
| Dodane przez:~Daria_U Koszalin
posłanie dla kota
Ładne i przede wszystkim lubiane przez kotka legowisko. Jest naprawdę super.
Ocena: 5 5.0
Polecamy Również
Materac eko-skóra czarny
Cena od: 55.00 zł
Ponton z kodury brązowy
Cena od: 220.00 zł
Czarna torba z eko skóry
Cena od: 140.00 zł