legowisko dla psa

Okrągłe legowisko dla mopsa popielato-różowa kratka

Kod produktu: LELE 0366
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Mops to rasa, która nie tylko zachwyca ze względu na swój uroczy wygląd, ale także urzeka niepowtarzalnym i wspaniałym charakterem i usposobieniem. Jest psem wesołym i towarzyskim, uwielbia spędzać czas w pobliżu swojego właściciela, czy jego rodziny, kochany jest także przez dzieci. Jest to wspaniały, ruchliwy kompan do zabaw, który chętnie będzie spędzał czas na świezym powietrzu. Mopsy szczególnymi względami obdarzają jedną osobę, z którą to najczęściej i najchętniej będą chciały spędzać czas, dlatego też należy przygotować się na to, iż nie każdy członek rodziny będzie przez niego traktowany tak samo. Chociaż pies tej rasy to nie typ sportowca, nie jest również leniwy. Chętnie wychodzi na spacery, ale nie może być zmuszany do nadmiernego wysiłku. Rozsądna dawka ruchu jest kluczowa, kiedy chcemy mieć w domu zdrowego i aktywnego czworonoga. Pies tej rasy jest inteligentny. Uczy się chętnie, pod warunkiem że ćwiczenia nie są monotonne i że ma odpowiednią motywację, np. ulubiony smakołyk. Uważamy, że jest to istotna informacja, zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy nauczyć swojego mopsa, że ma on swoje legowisko i nie może spać w naszym łóżku czy na kanapie. Warto także zwrócić uwagę, iż jest to rasa szczególnie wrażliwa, nawet podniesiony ton mops może odbierać jako karę, dlatego też istotnym jest by w przypadku pomyłek czworonoga zachować cierpliwość i spokój. My jako miłościcy psów od wielu lat pracujemy z mopsami, dlatego też możemy pochwalić się tym, iż stworzyliśmy posłanie, które doskonale spełni wymagania tej cudownej rasy. Wysokiej jakości materiały, oraz doskonałe wykonanie sprawią, że Twój pupil pokocha swoje nowe łóżko. Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto dodać, iż z widocznego na zdjęciach powyżej posłania korzystać mogą także psy innych ras oraz kotki. 

Okrągłe legowisko dla mopsa popielato-różowa kratka

Do wykonania widocznego na zdjęciach powyżej legowiska dla mopsa wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości, które sprawią, że Twój czworonożny przyjaciel pokocha swoje posłanie. Owalne spanie wykonane zostało z dwóch rodzaju tkanin, od zewnętrznej strony obszyte zostało elegancką, wytrzymałą bawełną, na której nadrukowana została popielato-różowa kratka, która zestawiona została ze srebrnymi elementami. Ze względu na fakt, iż jest nieregularna, całość zdaje się być smuklejsza i jeszcze bardziej szykowna. Środek posłania został obszyty niezwykle miłym w dotyku i przytulnym, popielatym futerkiem, które to bezpośrednio będzie miało kontakt z ciałem psa. Zastosowanie takiego materiału wewnątrz posłania z pewnością nie pozostanie obojętne dla psa, który utnie sobie w nim energetyzującą drzemkę. Przejście między ozdobną bawełną, a przyjaznym futerkiem przyozdobione zostało ciemnym sznurem dekoracyjnym. Aby zadbać o komfort i wygodę Twojego pudla, zdecydowaliśmy się na wypełnienie legowiska dużą ilością elastycznej kulki silikonowej, dzięki której spanie doskonale dopasuje się do kształtów anatomicznych czworonoga gwarantując mu jednocześnie głęboki, niczym nie zmącony sen. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza wtedy, kiedy jesteście Państwo w posiadaniu czworonoga, który posiada problemy kostno-stawowe. Zastosowanie takiego wsadu będzie dla niego niezwykle korzystne, ponieważ pies będzie mógł się całkowicie i komfortowo rozłożyć. Do legowiska w komplecie dołączona została także mięciutka poduszka w kształcie kości, która przyozdobiona została różowym haftem i srebrną aplikacją.  

Produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej – oddzielnie poduszkę, a oddzielnie oparcie, temp. kąpieli nie powinna jednak przekraczać 40 stopni Celsjusza oraz obroty nie powinny być większe niż 800. 

Zalety legowiska dla mopsa:

  • eleganckie, wygodne i praktyczne
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
  • miękkie i komfortowe
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • wyposażone w wygodną i ładną poduszkę w kształcie kości
  • wypełnione dużą ilością kulki silikonowej

 

Wymiary legowiska:

  • średnica 67 cm x wysokość 22 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również