legowisko dla psa

Legowisko żyrafa dla kota syberyjskiego

Kod produktu: LELE 0417
Produkt archiwalny
Informacje

Jeżeli należycie Państwo do grona osób, które uważa, że legowisko dla kota jest elementem zbędnym, to zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi argumentami przeciwko tej tezie. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na fakt, iż koty to zwierzęta, które ponad wszystko cenią sobie wysoki komfort odpoczynku. Nierzadkim widokiem jest postać mruczka odpoczywającego na naszym ulubionym fotelu, bądź też w naszym łóżku. Koty ponad wszystko cenią sobie wygodę, dlatego jako właściciele powinniśmy zapewnić im legowisko, które zadba o ich potrzeby. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż czworonogi te nie zasną w byle jakim miejscu, ponieważ wpierw muszą czuć się bezpieczne. Musimy pamiętać o tym, że zdrowy i spokojny sen jest niezwykle ważny, jeśli zależy nam na zrównoważonym rozwoju naszego kociaka. Dla nich normą jest to, że przesypiają zdecydowaną większość swojego życia, dlatego niezwykle istotnym jest to, by robiły to w miejscu, które jest przeznaczone tylko i wyłącznie dla nich.   

Legowisko żyrafa dla kota

Do wykonania stelażu posłania posłużył nam gruby na ok. 2 cm blok pianki poliuretanowej, który charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji “Memory”, która sprawia, że ścianki boczne powrócą do swoich oryginalnych kształtów nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania (np. położenia się na oparciu). Do obicia ścianek bocznych posłużyły nam dwie eleganckie, ale znacznie różniące się od siebie tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalny komplet. Od wewnętrznej strony było to gustowne, gładkie futerko, na którym nadrukowano oryginalny motyw żyrafich prążków. Wykorzystanie takiej tkaniny wpłynie pozytywnie nie tylko na kociaka, ale także na odbiór estetyczny produktu przez jego właściciela. Dla kontrastu, zewnętrzna strona posłania obita została elegancką, brązową eko-skórą, która sprawia, że całość wygląda szykownie i nietuzinkowo. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo ponadto wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, która sprawia, że całość jest sprężysta i dobrze dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla kota syberyjskiego, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • wytrzymałe na wszelkiego rodzaju zadrapania
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • umożliwia zwierzęciu swobodne rozłożenie się 

 Wymiary legowiska:

  • średnica 45 cm
  • średnica 55 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: