legowisko dla psa

Legowisko różowy tygrysek dla persa

Kod produktu: LELE 0418
Produkt archiwalny
Informacje

W każdy nasz produkt wkładamy całe serce oraz szukamy co raz to nowszych rozwiązań, aby tworzyć produkty zarówno szykowne, jak i funkcjonalne. Ostatnimi czasy otrzymywaliśmy wiele próśb od naszych klientów, którzy są właścicielami kotów o stworzenie dla nich produktu ekskluzywnego, czegoś dedykowanego specjalnie dla naszych mruczących przyjaciół. Analizując kocie zachowanie oraz ich potrzeby nasi projektanci przygotowali produkt spełniający podstawowe wymagania mruczków, a także cechujący się nienaganną prezencją. Z dumą przedstawiamy Państwu naszą nową kolekcję kocich legowisk, które ze względu na swój wygląd zostały ocenione przez naszych stałych klientów jako awangardowe. Wasz kociak będzie posiadał swój własny kąt, w którym będzie mógł odpocząć i zregenerować siły w komfortowych warunkach. 

Różowe legowisko dla kota

Stelaż ścianek bocznych powstał dzięki wykorzystaniu znanej już naszym stałym klientom pianki tapicerskiej, a dokładniej jej bloku grubego na ok. 2 cm. Jest to wypełnienie, które charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji “Memory” co oznacza, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powrócą do swojego pierwotnego kształtu. Do ich obicia posłużyły nam dwie tkaniny – od wewnętrznej strony było to futerko, a od zewnętrznej zaś eko-skóra. Różowo-czarne, gładkie futerko z motywem tygrysich prążków będzie miało bezpośredni kontakt z ciałem kota, dlatego zostało ono wybrane ze względu na niesamowitą gładkość, która utuli Twojego pupila do snu. Zewnętrzną stronę legowiska stanowi wytrzymała, czarna eko-skóra, która doskonale komponuje się z futerkiem. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo ponadto wygodną poduszkę, która bezpośrednio wpłynie na komfort Waszego pupila. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, która sprawia, że całość jest sprężysta i wygodna, oraz doskonale dopasowuje się do ciała kota.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla persa, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • eleganckie, oryginalne i szykowne 
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i wsadów
  • doskonale współpracuje z ciałem czworonoga
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • niezwykle łatwe w transporcie
  • łatwe do utrzymania w czystości

 Wymiary legowiska:

  • średnica 45 cm
  • średnica 55 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również