legowisko dla psa

Legowisko dla mopsa czarno-popielate

Kod produktu: LELE 0359
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Właściciele mopsów z pewnością wiedzą jak towarzyskie są to stworzenia. Dotrzymują nam kroku codziennie, chętnie spędzają z nami czas czy to podczas wspólnych zabaw, czy chwili relaksu. Mopsiki towarzysko podchodzą do innych domowników oraz obcych, gdyż uwielbiają być w centrum zainteresowania, a pozostawienie mopsa w samotności nie potrwa długo, gdyż on sam zacznie się upominać o poświęcenie mu czasu. Są to zwierzaki otwarte i tolerancyjne, dlatego nie przeszkadza im towarzystwo innych psów czy też kotów. Mopsy świetnie dogadują się z dziećmi co przekłada się na obustronne korzyści pod postacią wspólnych zabaw. Psiaki te zadowolą raczej krótkie przechadzki niż długie, wyczerpujące dla nich spacery. Opiekun powinien zadbać o to, aby psiak miał miejsce, w którym będzie mógł zregenerować się, odpocząć, swój własny kąt, gdzie będzie czuł się bezpiecznie. Dlatego z dumą prezentujemy Państwu nową serię okrągłych legowisk, które pokochacie od pierwszego wejrzenia.

Legowisko dla mopsa czarno-popielate

Dbając o dobro czworonogów, które korzystają z naszych produktów zawsze stawiamy na jakość i użyteczność. To samo tyczy się naszej nowej serii legowisk, w których użyliśmy do tej pory niespotykanego materiału. Obicie posłania sla mopsa zostało wykonane z eko-skóry, która doskonale prezentuje się w niemal każdym wystroju mieszkania. Elegancja i szyk to tylko kilka cech jakie dodaje wykorzystanie eko-skóry jako obicia legowiska. Dodatkowo warto zaznaczyć, iż eko-skóra jest wytrzymała i jest w stanie przetrwać starcia nawet z największymi psimi urwisami. Na boku wyhaftowany także został wizerunek przedstawiający małego pieska. Górny rant obszyty został miękkim materiałem minky w kolorze jasnego popielu, co doskonale komponuje się z czernią obicia. Ściany boczne wykonane zostały z pianki poliuretanowej o szerokości 3 cm. Posiada ona niezwykle użyteczną funkcję memory, dzięki której pianka powraca do pierwotnego kształtu niezależnie od siły z jaką naciskamy. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie podczas transportu, ponieważ nawet po długiej podróży na dnie bagażnika posłanie jest z miejsca gotowe do użycia. Dodatkowym zadaniem ścian bocznych jest stworzenie bariery blokującej dźwięki, które mogłyby zakłócić spokojny sen psa. Bazę poduszki stanowi wyciągana poduszka, w której wnętrzu znajduje się masa silikonowych kulek zapewniających sprężystość i miękkość nawet po kilku praniach. Spód posłania podszyty został czarnym, antypoślizgowym wigofilem, który jest ciężki do zabrudzenia, a także chroni drzemiącego czworonoga przed zimnem podłoża, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasza psina odpoczywa w komfortowych i bezpiecznych warunkach.
Decydując się na zakup tego wariantu legowiska dla mopsa warto przestrzegać kilku zasad dotyczących utrzymywania go w czystości. Temperatura prania nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a wirowanie 1200 obrotów. Gdy chcemy wirować samą poduszkę, obroty najlepiej ustawić na 800, nie więcej, a na koniec odstawić do wyschnięcia.
 
Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia.

Zalety legowiska dla mopsa:

  • posiada łatwe w utrzymaniu w czystości
  • przyozdobiony szykownym haftem przedstawiającym małego psa
  • okrągły kształt ułatwiający ułożenie się pieska podczas snu
  • możliwość prania w pralce
  • świetnie dopasowana kolorystyka
  • łatwe w transporcie 

Wymiary legowiska dla mopsa:

  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowisko rozkładane malinowe
Cena od: 130.00 zł
Pistacjowy koc minky
Cena od: 69.00 zł
Niebieska torba w kwiaty
Cena od: 85.00 zł