legowisko dla psa

Legowisko dla maltańczyka czarne-ecru

Kod produktu: LELE 0355
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Według niektórych źródeł maltańczyki to jedna z najstarszych ras psów towarzyszących ludziom. Nasza wspólna droga trwa już kilka tysięcy lat, dlatego psiaki tej rasy są bardzo związane ze swoim właścicielem. Uwielbia dom pełen życia i miłości. Pomimo iż mogłoby się wydawać, że czworonogi te spędzają większość czasu na fotelu, to są one bardzo ruchliwe i skore do figli. Radość sprawiają im nie tylko ekscytujące spacery, ale także gonitwa bez opamiętania za piłką. Jedną z ważniejszych rzeczy jakie warto wiedzieć o tych zwierzakach to fakt, iż są one bardzo wrażliwe. Każde podniesienie głosu mogą odebrać jako naganę, dlatego warto pamiętać o tonie z jakim zwracamy się do maltańczyka. Ich oddanie i wierność gwarantują bezgraniczną miłość i zaufanie, dlatego jeśli będziemy traktować tego śnieżnobiałego psiaka jak pełnoprawnego członka rodziny, to z pewnością odwdzięczy się on niepohamowaną miłością do swoich domowników.

Legowisko dla maltańczyka czarne-ecru

Przedstawiony wyżej model legowiska został wykonany z najlepszej jakości materiałów, co znajduje odzwierciedlenie podczas jakości snu psa, ponieważ miękkość oraz delikatność jaką zapewnia nasze legowisko jest gwarancją komfortowego odpoczynku. Podczas projektowania nowej serii posłań dla psów nasi projektanci postawili na elegancję i użyteczność. Jako obicie posłużył materiał do tej pory niewykorzystywany, a jest nim eko-skóra, która zapewnia całości niespotykany szyk i klasę. Dobranie materiałów sprawia, że całość wpasowuje się w niemal każdy wystrój mieszkania. Dodatkowo obicie zdobi śliczny haft z podobizną małego pieska. Górny rant obicia obszyty został miękkim materiałem minky w kolorze ecru, który jest niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Ściana boczna wykonana została z szerokiej na 3 cm pianki poliuretanowej, która posiada funkcję memory, co zapobiega wszelkiego rodzaju odkształceniom, ponieważ potrafi ona wrócić do bazowego kształtu niezależnie od czasu nieprawidłowego użytkowania, zawsze powraca do pierwotnej formy. Struktura pianki spełnia zadanie swego rodzaju izolatora dźwięku oraz hałasu, dzięki czemu maltańczyk będzie mógł w spokoju uciąć sobie poobiednią drzemkę w swoim legowisku. Podstawę posłania stanowi wyciągana poduszka. Możliwość oddzielenia jej od całości znacznie pomaga w utrzymaniu wszystkiego w należytym porządku. Za wypełnienie posłużyła masa silikonowych kulek, które zapewniają miękkość oraz sprężystość poduszki nawet po kilku praniach. Spód legowiska dla maltańczyka został podszyty został czarnym, antypoślizgowym wigofilem, który izoluje zimno podłoża od śpiącego czworonoga.

Wybierając ten model legowiska warto znać kilka zasad, których przestrzeganie zapobiegnie występowaniu jakichkolwiek problemów związanych z praniem posłania. Temperatura w jakiej będziemy prać całość nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza. Wirowanie w przypadku samej poduszki ustawić na maksymalnie 800 obrotów, natomiast całe posłanie wirować w 1200 obrotach. Potem odstawić do swobodnego wyschnięcia.

Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia. 

Zalety legowiska dla maltańczyka:

  • posiada wyciąganą poduszkę
  • przyozdobiony szykownym haftem
  • okrągły kształt ułatwiający ułożenie się pieska
  • możliwość prania w pralce
  • świetnie zaprojektowane i precyzyjnie wykończone
  • łatwe w transporcie

Wymiary legowiska dla maltańczyka:

  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również