legowisko dla psa

Legowisko dla małego psa

Kod produktu: LELE 0354
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Chihuahua to najmniejsze psy świata, jednakże nie dajmy zwieść się stereotypom, ponieważ w tym niewielkim ciele siedzi niezwykle dzielne i odważne stworzenie. Psiaki te są bystre i bohaterskie, a ich ciekawość świata jest po prostu urocza. Te aktywne zwierzaki uwielbiają ruch, czy to na świeżym powietrzu, czy w zaciszu własnego domu podczas pościgu za piłką. Długie przechadzki nie należą do ich ulubionych aktywności, ale wszelaka forma aktywności na świeżym powietrzu wraz z towarzyszącym mu opiekunem sprawia, że Chihuahua czuje się jak w psim raju. To dobry kompan do zabaw dla starszych dzieci, ponieważ nasze młodsze pociechy mogą nieświadomie zrobić krzywdę temu drobnemu czworonogowi. Psiaki te kojarzą się z różnego rodzaju eleganckimi i szykownymi kreacjami, dlatego nasza nowa seria legowisk doskonale wpasuje się w awangardowy styl z jakim Chihuahua obnosi się każdego dnia.

Legowisko dla małego psa

Zdjęcia powyżej ukazują produkt pochodzący z najnowszej kolekcji legowisk, które mają spełniać dwa elementarne założenia: nienaganna prezencja oraz funkcjonalność. Podczas tworzenia owej kolekcji nasi projektanci stanęli naprzeciw wyzwaniu i stworzyli specjalne legowisko dla małego psa spełniające oba wyżej wymienione założenia. Obicie wykonane z do tej pory niespotykanego materiału na rynku psich legowisk – eko-skóry jest eleganckie i szykowne, a jego design pozwoli dopasować się do niemalże każdego wystroju mieszkania. Na boku obicia wyhaftowany został obraz przedstawiający małego pieska. Dodaje to całości uroku i z pewnością stanowi ważny punkt wykończenia całości. Górny rant obszyty został miękkim materiałem minky w kolorze czerwonym. Ściany boczne stworzone zostały z grubej na 3 cm pianki poliuretanowej, która posiada funkcję memory. Dzięki temu potrafi powracać do pierwotnego kształtu niezależnie od siły nacisku z jaką była napierana. Jest to niezwykle pomocne podczas transportu legowiska, ponieważ nawet gdy wyląduje na samym dnie bagażnika to ostatecznie jego struktura zostanie nienaruszona. Dodatkowo są one swego rodzaju barierą chroniącą drzemiącego psiaka od hałasu dobiegającego z zewnątrz. Najważniejszym elementem posłania jest wyciągana poduszka, której zawartość to masa silikonowych kulek, które dzięki swojej strukturze gwarantują miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach. Spód legowiska został podszyty czarnym, ciężkim do zabrudzenia wigofilem. Warto nadmienić, że jest on także antypoślizgowy oraz chroni śpiącego zwierzaka przed zimnym podłożem.

Legowisko dla małego psa bez przeszkód prać w pralce, jednakże trzeba przestrzegać kilku ważnych zasad, które znacznie ułatwią utrzymanie legowiska w należytej czystości. Ważnym jest aby temperatura nie przekraczała 40 stopni Celsjusza, oraz obroty w jakich pierzemy oparcie nie przekraczały 1200, a w przypadku poduszki 800.

Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą nie tylko małe psy ale również koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia.

Zalety legowiska dla małego psa:

  • świetnie dobrana kolorystyka
  • możliwość prania w pralce
  • doskonale zaprojektowane i precyzyjnie wykonane
  • kształt ułatwiający ułożenie się psiaka
  • przyozdobiony gustownym haftem
  • możliwość prania w pralce

 

 

Wymiary legowiska dla małego psa:

  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska dla małego psa są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Posłanie dla pudelka
Cena od: 85.00 zł
Materac eko-skóra czarny
Cena od: 55.00 zł