legowisko dla psa

Legowisko dla małego psa futro beżowe

Kod produktu: LELE 0126
Produkt archiwalny
Informacje

Nasza firma od kilku lat nieustannie stara się poszerzać swoją ofertę o coraz to lepsze i ładniejsze posłania dla psów. Kilka tygodni temu postanowiliśmy stworzyć nową kolekcję legowisk w której materiałem wierzchnim stała się tkanina futerkowa. Materiał ten jest bardzo wytrzymały oraz niesamowicie miły w dotyku co sprawia że małe pieski wręcz go uwielbiają. Długi na około 1 cm włos układa się w kształcie małych pączków róży (zdjęcie nr 2 oraz nr 3)  które dodatkowo dodają niesamowitego wyglądu całości. Jak już wczesnej wspomnieliśmy tkanina futerkowa której używany do uszycia posłana dla małego psa jest niezwykle wytrzymała na zadrapania oraz przetarcia przez co z pewnością posłuży Państwa pulpowi przez bardzo dług okres.

Omawiany przez nas model wykończony został dwoma kolorami tkaniny. Okrągłe oparcie posłania zdobi futerko koloru beżowego zaś wyciąganą poduszkę znajdującą się w jego wnętrzu wykonano z identycznej tkaniny w kolorze brązowym. Zarówno oparcie posłania jak i poduszkę od środka wypchano sztucznym puchem – ten rodzaj wypełnienia doskonale sprawdza się nie tylko w branży zoologicznej ale również meblarskiej jako wypełniane kołder oraz poduch dla ludzi. Sztuczny puch doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa tworząc barierę cieplną pomiędzy zwierzęciem a zimnym podłożem. Dodatkowo spód posłania został obszyty materiałem wodoodpornym co jeszcze bardziej poprawia jego właściwości cieplne.

Doskonała jakość wszystkich półproduktów sprawa że opisywany przez nas model legowiska można w łatwy i szybki sposób wyprać w pralce automatycznej - wystarczy tylko rozdzielić od siebie oparcie i poduszkę oraz osobno wrzucić je do automatu. Należy jednak pamiętać aby temperatura prania nie przekroczyła 45 stopni Celsjusza.

Nowy produkt jest bardzo lekki i wygodny – z pewnością  stanie się on niezastąpionym elementem stylowo urządzonego mieszkania. Polecany dla małych psów których ciężar ciała nie przekracza 6-6 kg. 

Zalety legowiska:

  • lekkie i niezwykle wygodne
  • uszyte z wysokiej jakości futerka
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • chroni psa przed chłodem
  • nadaje się do prania w pralce automatycznej

Wymiary legowiska dla małego psa:

  • średnica 67 cm
  • wysokość 18 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również