legowisko dla psa

Legowisko dla kota okrągłe beżowe futro

Kod produktu: LELE 0117
Produkt archiwalny
Informacje

Z naszej wieloletniej praktyki jednoznacznie wynika że koty to zwierzęta lubiące komfort oraz wygodę – w odróżnieniu do psów ich nie zadowoli byle jakie posłanie uszyte z mizernej jakości materiałów, dlatego naszym klientom zawsze proponujemy produkty o najwyższym standardzie. Przykładem może być prezentowane powyżej beżowe posłanie dla kota.

Produkt w całości wykonany został z bardzo ładnego futerka w kolorze beżowym. Już sama struktura futra (ułożenie włosa) zasługuje na uznanie, bowiem do złudzenia przypomina nam pęki małych różyczek które ułożone zostały jedna przy drugiej. Beżowe futro jest bardzo miękkie i niezwykle delikatne a to za sprawą gęstego i długiego ( na około 1 cm) włosa.

Jako wypełnienie posłania posłużyła nam specjalna włóknina silikonowa (sztuczny puch) który doskonale napręża całe posłanie dla kota oraz sprawia że jest ono niezwykle lekkie i wygodne. Materiał ten posiada również właściwości antyalergiczne dzięki czemu z posłania mogą korzystać koty mające różnego rodzaju schorzenia skórne. Jak na bardzo wysokiej jakości produkt przystało legowisko dla kota jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości – w razie konieczności poduszkę z posłania można wyciągnąć i wytrzepać. A w razie „grubszego” zanieczyszczenia cały produkt można spokojnie wyprać w pralce automatycznej ( w niskiej temp.) Legowisko dla kota od spodu obszyte została specjalnym, antypoślizgowym materiałem dzięki czemu nawet „ostre” igraszki naszego pupila nie są w stanie przesunąć go z jednego kąta w drugi kąt. 

To naprawdę bardzo ładny i solidny produkt dlatego z pewnością znajdzie swoje zasłużone miejsce w niejednym stylowo urządzonym mieszkaniu. 

Zalety legowiska dla kota:

  • ciepłe i bardzo wygodne
  • uszyte z bezowego futra
  • antyalergiczne
  • posiada antypoślizgowy spód
  • łatwe w utrzymaniu czystości

Wymiary legowiska dla kota:

  • średnica 67 cm
  • wysokość 18 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Schodki jasny róż
Cena od: 180.00 zł
Kocyk żółto-czarny
Cena od: 69.00 zł
Czerwone legowisko dla beagla
Cena od: 32.00 zł
Legowisko różyczka ecru
Promocja: 80.00 zł