legowisko dla psa

Legowisko dla buldoga francuskiego niebiesko-czarne

Kod produktu: LELE 0360
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje
Aby najtrafniej opisać buldoga francuskiego należałoby użyć takich określeń jak: wesoły, żywy oraz odważny. To tylko kilka cech jakie posiadają te niezwykłe zwierzęta, za które je pokochaliśmy, wszak buldożki to jedne z najpopularniejszych ras psów, które świetnie nadają się do mniejszych mieszkań. To doskonały kompan do zabaw, lecz należy pamiętać, iż jest to delikatne stworzenie, dlatego mniejsze dzieci powinny być świadome, że ich malutki przyjaciel to nie zabawka, a żywe stworzenie. Buldożki francuskie lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, ale nie przepadają za długimi spacerami. Jako wieloletni właściciele tej rasy psów wiemy, że są to zwierzęta zadziorne i nad wyraz pewne siebie, co może czasami wpędzić je w kłopoty, dlatego podczas spacerów należy cały czas pilnować swojego pupila, aby nie wpadł w żadne tarapaty, ponieważ ich ufność i zbytnia pewność siebie to niebezpieczne dla psiaka połączenie. Po tak emocjonującym wypadzie na zewnątrz każdemu należy się odrobina relaksu i odpoczynku, dlatego z dumą przedstawiamy Państwu naszą najnowszą kolekcję legowisk, które pokochają zarówno czworonogi jak i ich opiekunowie.
 

Legowisko dla buldoga francuskiego niebiesko-czarne

Prezentowany powyżej egzemplarz pochodzi z nowej kolekcji okrągłych legowisk, które powstały z myślą o jak największym komforcie odpoczynku, gdyż zwierzę podczas snu może ułożyć się w pozycji embrionalnej, bardzo wygodnej dla czworonoga. Dodatkowo nasi projektanci zdecydowali się postawić na nowy materiał podczas tworzenia obicia legowiska. Mowa o do tej pory niespotykanej na rynku psich legowisk eko-skórze, która jest gwarancją elegancji, gracji oraz niesamowitej wytrzymałości oraz sprawia, że posłanie wpasuje się w niemal każdy wystrój mieszkania. Na bocznej części znajduje się piękny haft przedstawiający małego pieska, natomiast górny rant obszyty został niebieskim materiałem minky który jest niezwykle miękki w dotyku. Kolejnym ważnym elementem legowiska jest ściana boczna, która została wykonana z grubej na 3 cm pianki poliuretanowej posiadają funkcję memory. Dzięki niej posłanie wraca do bazowego kształtu nawet po długim czasie nieprawidłowego użytkowania. Szeroka warstwa pianki jest także swego rodzaju barierą chroniącą drzemiącego zwierzaka przed hałasem dochodzącym z zewnątrz, co pozwoli zachować niezachwiany sen psiaka. Najważniejszym komponentem posłania jest wyciągana poduszka, w której wnętrzu znajduje się mnóstwo silikonowych kulek, które gwarantują miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach. Możliwość oddzielenia poduszki od całości znacznie ułatwia utrzymanie posłania w czystości, ponieważ w przypadku zabrudzenia poduszki, można śmiało wyprać ją w pralce. Spód legowiska został podszyty czarnym , antypoślizgowym wigofilem, który także chroni śpiącego zwierzaka przed zimnem bijącym od podłoża.
 
Wybierając nasz produkt warto brać pod uwagę porady dotyczące kwestii prania legowiska, ponieważ znacznie ułatwią oraz przyspieszą one cały proces. Temperatura prania posłania nie powinna być wyższa niż 40 stopni Celsjusza. Wirowanie poduszki ustawić na nie więcej niż 800 obrotów, a całości maksymalnie 1200 obrotów. Następnie odstawić do swobodnego wysuszenia.
 
Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia.

Zalety legowiska dla buldoga francuskiego:

  • łatwe w transporcie
  • zaprojektowane tak, aby spełniać podstawowe potrzeby psa
  • precyzyjnie wykończone
  •  przyozdobione gustownym haftem przedstawiającym małego pieska
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • możliwość prania w pralce

 Wymiary legowiska dla buldoga francuskiego:

  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kocyk cytrynowy
Cena od: 69.00 zł
Koc różowy
Cena od: 69.00 zł
Ponton z kodury brązowy
Cena od: 220.00 zł
Legowisko dla yorka
Cena od: 85.00 zł