legowisko dla psa

Legowisko dla buldoga angielskiego

Kod produktu: LELE 0353
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Łagodny charakter buldoga angielskiego oraz jego wierność sprawia, że są one niesamowicie oddane swoim właścicielom i vice versa. Opiekunowie tych psiaków nie są w stanie oprzeć się ich usposobieniu i radosnemu podejściu do życia, przez co obdarzają swoje czworonogi nieskończoną miłością. Uwielbiają spędzać czas z domownikami, brać aktywny udział w zabawach czy to na zewnątrz podczas spaceru, czy z dziećmi, z którymi całkiem nieźle potrafi się dogadać. Należy jednak pamiętać, że buldogi angielskie do dobrze zbudowane psiaki, a fakt, że bywają nieuważne, dlatego ważnym jest aby mieć tego psiaka na oku, podczas gdy bawi się on z małym dzieckiem. Przedstawiciele tej rasy psów lubią być blisko ogniska domowego, dlatego ważnym jest, aby lokalizacja posłania buldoga była przemyślana, niedaleko od wydarzeń, które mają na co dzień miejsce w naszym domu. A skoro o legowiskach już mowa, z dumą prezentujemy Państwu nową serię dotąd niespotykanych posłań z eko-skóry, które doskonale wpasowują się w wystrój.

Legowisko dla buldoga angielskiego

Bazę legowiska stanowi wyciągana poduszka, w środku której znajduje się masa silikonowych kulek. Dzięki nim poduszka zachowuje sprężystość i miękkość nawet po kilku praniach oraz wysoki komfort snu zwierzaka. Poduszkę można wyciągnąć co znacznie ułatwia utrzymanie legowiska w czystości, gdyż w przypadku zabrudzenia poduszki można ją oddzielnie wyprać. Ściany boczne wykonane zostały z grubej na 3 centymetry pianki poliuretanowej. Posiada ona funkcję memory, dzięki której potrafi wrócić do bazowego kształtu nawet po długim czasie nieprawidłowego użytkowania. Pianka jest niezwykle miękka, przez co psiak może oprzeć głowę na oparciu. Ścianki boczne tworzą także swego rodzaju barierę, która izoluje dźwięki otoczenia. Obicie zostało wykonane z czegoś do tej pory niespotykanego, ponieważ nasi projektanci zdecydowali się wykorzystać eko-skórę, która nadaje całości szyku i elegancji. Warto dodać, że posłanie zdobi gustowny haft. Górny rant posłania obszyty został miękkim futerkiem minky w kolorze czarnym, co świetnie komponuje się z wcześniej wymienioną eko-skórą. Całość prezentuje się elegancko i bardzo stylowo, przez co nowa kolekcja legowisk jest jedną z najbardziej dopracowanych i szykownych posłań. Spód spania podszyty został czarnym, antypoślizgowym wigofilem, który jest ciężki do zabrudzenia oraz stanowi świetną izolację pomiędzy podłożem, a drzemiącym czworonogiem.

Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów i półproduktów nasze legowisko nadaje się do prania w pralce. Posiada ono wyciąganą poduszkę, którą można odświeżać  co jakiś czas . Należy pamiętać, że całość należy prać w temperaturze niewiększej niż 40 stopni Celsjusza. Poduszkę wirować w maksymalnie 800 obrotach, a całe legowisko maksymalnie 1200 obrotów. Na koniec odstawić całość do samodzielnego wyschnięcia.

Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia.

Zalety legowiska dla buldoga angielskiego:

  • zaprojektowane tak, aby spełniało najważniejsze potrzeby psa
  • perfekcyjnie zaprojektowany
  • gustowny i precyzyjnie wykonany haft
  • możliwość prania w pralce

Wymiary legowiska dla buldoga angielskiego:

  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: