legowisko dla psa

Legowisko dla bichon frise różowo-czarne

Kod produktu: LELE 0361
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje
Jednym z najpopularniejszych psów małych są czworonogi rasy bichon frise. Są to delikatne i sympatyczne zwierzaki, a ich usposobienie pomaga często zapomnieć o codziennych troskach. Kochają spędzać czas z opiekunem, uwielbiają wszelkiego rodzaju atrakcje, ponieważ lubią być dopieszczane. Na co dzień są otwarte i zawadiackie, jednakże czasami ich ufność może wprowadzić je w tarapaty, dlatego podczas spaceru dobrze jest mieć oko na to co robi psiak i czy nie oddala się za daleko. Dzięki swojej wrodzonej łagodności są one doskonałymi towarzyszami zabaw dla dzieci, jednakże młodsze pociechy trzeba nauczyć, iż jest to delikatne i wrażliwe stworzenie. Nie przeszkadzają im inne psy, czy też zwierzęta, są tolerancyjne i przyjacielskie oraz uwielbiają spędzać czas razem, nigdy w samotności. Niezależnie od tego czy czworonóg ten będzie prowadził aktywny tryb życia, czy też bardziej bierny, zasługuje na swój własny kąt, w którym będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo, dlatego z dumą przedstawiamy Państwu model z nowej serii legowisk okrągłych, które zachwycą Was i Wasze zwierzaki bez dwóch zdań.

Legowisko dla bichon frise różowo-czarne

Prezentowany na zdjęciach powyżej model został dostosowany do potrzeb prów rasy bichon frise. Okrągły kształt jest niezwykle ergonomiczny i pomaga psu wygodnie ułożyć się podczas snu. Komfortowy sen byłby niemożliwy bez wyciąganej poduszki, która jest bazowym elementem legowiska. W jej wnętrzu znajduje się mnóstwo silikonowych kulek, a ich struktura pozwala zachować miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach. Możliwość łatwego oddzielenia jej od reszty znacznie wspomaga proces utrzymania całości w należytym porządku, ponieważ w przypadku zabrudzenia możemy bez żadnych obiekcji wyprać i odświeżyć samą poduszkę. Następnym, bardzo ważnym elementem jest ściana boczna, do której wytworzenia użyto pianki poliuretanowej o szerokości 3 cm. Nie jest to jednak zwykły materiał, ponieważ posiada on zdolność powracania do bazowego kształtu (tzw. funkcja memory), dzięki której niezależnie od mocy z jaką przyciśniemy oparcie, ono zawsze wróci do pierwotnej postaci. Funkcja ta jest niezwykle przydatna podczas transportu posłania, ponieważ nie musimy się martwić o jego stan po wyjęciu z bagażnika, gdyż legowisko będzie z miejsca gotowe do użycia. Za obicie posłużył nam materiał do tej pory niespotykany, dostępny tylko w przypadku tej kolekcji okrągłych posłań. Nasi projektanci chcąc dodać szyku i elegancji zdecydowali się wykorzystać eko-skórę, która okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ całość prezentuje się wprost niesamowicie. Bok obicia został przyozdobiony pięknym haftem przedstawiającym małego pieska. Górny rant obszyty został różowym materiałem minky, który jest delikatny i przyjemny w dotyku. Spód legowiska podszyty został czarnym, antypoślizgowym wigofilem, który jest trudny do ubrudzenia, a także chroni odpoczywającego psiaka przed zimnem podłoża.
Jeśli zdecydują się Państwo na zakup tego modelu, to warto wiedzieć o kilku ważnych zasadach dotyczących utrzymania legowiska w czystości. Po pierwsze, temperatura prania nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza. Druga ważna rzecz to fakt, iż wirowanie powinno być ustawione maksymalnie na 1200 obrotów w przypadku całości. Chcąc wirować poduszkę maksimum to 800 obrotów. Następnie pozostawić całość do swobodnego wyschnięcia.
Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia.
 

Zalety legowiska dla bichon frise:

  • możliwość prania w pralce zarówno całość jak i poduszkę (oddzielnie)
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • wykończony miękkim w dotyku materiałem minky
  • przyozdobione gustownym haftem
  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • okrągły kształt ułatwia ułożenie się psiaka podczas snu

 Wymiary legowiska dla bichon frise:

  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również