legowisko dla psa

Czerwone legowisko dla psa z futerka

Kod produktu: LELE 0335
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
135.00 szt
Informacje

Jesteśmy doskonale świadomi tego, jak pod względem wygody wymagające są psy, a zwłaszcza małe. Nie każdy york, maltańczyk, czy chiński grzywacz zadowoli się wypoczynkiem na kocu, czy na starym legowisku. Jako właściciele małych czworonogów wiemy, że uwielbiają one spędzać czas ze swoim właścicielem, zwłaszcza, jeśli w pobliżu nie ma drugiego psa. Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu conajmniej 2 czworonogów, to zapewne zgodzicie się z nami, kiedy stwierdzimy, że najbardziej komfortowym wypoczynkiem jest dla nich przebywanie razem. Jeśli chodzi o yorki, czy maltańczyki, to z pewnością psy te uwielbiają spać skulone w kulkę, przytulone do właściciela, bądź też innego psa. Tego typu bliskość sprawia, że czują się one bezpieczne i zadbane. Jednak to właśnie dla piesków, które nie mają możliwości stałego przytulania się do żywego stworzenia, zaprojektowaliśmy innowacyjne i bardozo wygodne legowiska okrągłe, które dzięki posiadaniu wysokich ścianek bocznych da im poczucie bliskości i wysokiego komfortu wypoczynku. 

W przypadku widocznego na zdjęciach powyżej posłania możliwość całkowitego wypoczynku dają psu dobrze wytłumione ścianki boczne legowiska oraz wygodna poduszka. Jako materiału wierzchniego użyliśmy bardzo ładnego i miłego w dotyku futerka koloru czerwonego. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na rozdrapywanie pazurami przez naszego pupila, co w znacznym stopniu wpływa na żywotność całego posłania. Oparcie legowiska wypchane zostało sporą ilością hipoalergicznej kulki silikonowej. Wsad ten równomiernie rozprowadza się po całej powierzchni oparcia tworząc tym samym idealną barierę cieplną, która chroni psa przed zimnem. To jednak nie wszystkie zalety tego pięknego posłania dla małego psa. Środek oponki wyposażony został w grubą, dwustronną poduszkę którą również wypchano sztucznym puchem – drobne kuleczki silikonu doskonale dopasowują się do cała yorka niwelując wszystkie niepotrzebne naprężenia jego kręgosłupa.

Nasi styliści projektując ten wspaniały model legowiska nie zapomnieli również o jego praktycznych aspektach - mimo że produkt uszyty został z jasnych materiałów, bez większych przeszkód można go prać w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać aby temperatura prania nie przekroczyła 45 stopni Celsjusza bowiem włóknina w legowisku może pozbijać się w grudki.

Zalety legowiska:

  • uszyte z wysokiej jakości, czerwonego futerka
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • w całości wypełnione hipoalergiczną kulką silikonową
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu jak i na zewnątrz
  • idealne do wykorzystywania zarówno w lecie, jak i w zimie
  • miękkie i bardzo wygodne

Wymiary legowiska:

  • średnica 67 cm
  • wysokość 18 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również