legowisko dla psa

Czarno-popielate legowisko dla chow chow

Kod produktu: LELE 0356
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Chow chow to orientalne psiaki, czasami przez swoją budowę i sierść kojarzą się one z dostojnym lwem. Porównanie to ma także odzwierciedlenie nie tylko w wyglądzie czworonoga, ale także jego usposobieniu. Psy tej rasy są niezwykle dumne, a swoje uczucia okazują tylko tym, którzy w ich mniemaniu na to zasłużyły. Właściciel powinien uszanować charakter tych zwierzaków, zrozumieć ich tok myślenia. Relacja ta powinna być oparta na szacunku i zrozumieniu. Nasz psi przyjaciel toleruje innych domowników, akceptuje ich obecność, ale gdy sytuacja tego wymaga to nie zawaha się ani na chwilę, tylko stanie w obronie najbliższych. To bardzo oddane i wierne stworzenia. Z tego krótkiego opisu wynika, że chow chow są dostojne i majestatyczne, mają swoje zasady, których trzymają się przez całe życie. Tak szanowany psiak zasługuje na równie eleganckie posłanie. Nasza nowa seria legowisk doskonale oddaje wyniosły charakter tych stworzeń oraz zapewni im komfortowy sen.

Czarno-popielate legowisko dla chow chow

Prezentowany wyżej egzemplarz pochodzi z nowej kolekcji posłań, zaprojektowanych z myślą o elegancji i uniwersalności. Do stworzenia obicia wykorzystano materiał do tej pory niespotykany na rynku. Nasi projektanci zdecydowali się wykorzystać eko-skórę, która nadaje całości szyku i oryginalności, przez co wpasuje się do każdego wystroju mieszkania. Dodatkowo jest ona niezwykle wytrzymała, dzięki czemu legowisko chow chow jest w stanie przetrwać starcie nawet z największymi rozrabiakami. Górny rant oraz wewnętrzna część obszyte zostały popielatym futerkiem minky. Ścianki boczne stworzone zostały z pianki poliuretanowej o grubości 3 centymetrów, która posiada funkcję memory. Dzięki temu potrafi ona wracać do bazowego kształtu, nawet gdy legowisko zostanie przygniecione bagażami podczas podróży, a następnie po wyciągnięciu nie będzie śladu po wgnieceniach. Trzon legowiska to wyciągana poduszka pełna silikonowych kulek, które zapewniają miękkość i delikatność nawet po kilku praniach. To właśnie sprężystość poduszki gwarantuje wysoką jakość snu. Poduszkę można wyjąć i wyprać osobno, co znacznie ułatwia utrzymanie posłania w czystości. Spód posłania został podszyty antypoślizgowym wigofilem w kolorze czarnym. Jest on ciężki do zabrudzenia oraz stanowi świetną izolację od zimnego podłoża.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup jednego z naszych legowisk, to należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, które pomogą utrzymać legowisko w czystości i ładzie. Całość należy prać w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni Celsjusza. Wirowanie samej poduszki ustawić na 800 obrotów, natomiast w przypadku wirowania całości – 1200 obrotów.

Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia. 

Zalety legowiska dla chow chow:

  • świetnie dobrana kolorystyka
  • posiada antypoślizgowy spód
  • doskonale zaprojektowane i precyzyjnie wykonane
  • kształt ułatwiający ułożenie się psiaka
  • przyozdobiony gustownym haftem
  • możliwość prania w pralce

Wymiary legowiska dla chow chow:

  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Torba dla pudelka
Cena od: 140.00 zł
Lazurowo-czarna budka dla kota
Cena od: 130.00 zł
Budka dla pieska żyrafa
Cena od: 125.00 zł
Kanapa dla psa różowa
Cena od: 150.00 zł