legowisko dla psa

Brązowe legowisko z eko-skóry dla kota syjamskiego

Kod produktu: LELE 0415
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Coraz więcej osób decyduje się na zakup wysokiej jakości legowiska dla swojego kotka, które zadba o jego podstawowe potrzeby, jeśli chodzi o wypoczynek. My jako projektanci oraz producenci akcesoriów dla zwierząt musimy stale podążać za panującymi trendami, dlatego też chętnie decydujemy się wychodzić przed szereg i cieszyć się nowymi pomysłami naszych klientów. Na specjalne życzenie zdecydowaliśmy się stworzyć całkowicie nową kolekcję legowisk, które przeznaczone są dla kotów różnych ras. Niezależnie więc od tego, czy Twój kociak to adoptowany dachowiec czy też kot brytyjski, to z pewnością znajdziesz dla niego odpowiednie posłanie, które zadba o jego komfort i wygodę odpoczynku. Do wykonania naszych legowisk wykorzystaliśmy tkaniny przez nas sprawdzone, które troszczą się o potrzeby zwierząt już od kilku lat. 

Brązowe legowisko z eko-skóry dla kota

Wsad spania stanowi sprawdzony i wykorzystywany przez naszą firmę od wielu lat blok pianki poliuretanowej, który doskonale sprawdza się zwłaszcza podczas transportu posłania - nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do swoich pierwotnych kształtów. Do jego obicia posłużyły nam dwie wysokiej jakości tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalny komplet. Od wewnętrznej strony nasze posłanie obszyte zostało jasnobrązowym futerkiem minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek. Jest ono dzięki temu bardzo miłe w dotyku i przytulne. Od zewnętrznej strony produkt obszyty został ciemnobrązową i wytrzymałą eko-skórą, która sprawia, że całość jest niezwykle oryginalna. W centralnej części posłania znajdziecie zaś Państwo wygodną, wyciąganą oraz dwustronnie obszytą poduszkę, która to bezpośrednio wpływa na komfort zwierzęcia. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest sprężyste oraz doskonale współpracuje z ciałem czworonoga. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla kota syjamskiego, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • bardzo łatwe w transporcie
  • wygodne, eleganckie i komfortowe
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i wsadów
  • dobrze dopasowuje się do ciała czworonoga
  • posiada obniżone wejście do środka
  • łatwe do utrzymania w czystości 

 Wymiary legowiska:

  • średnica 45 cm
  • średnica 55 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również