legowisko dla psa

Beżowo-różowe legowisko z eko-skóry dla charcika

Kod produktu: LELE 0376
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje
Charciki znane są większemu gronu hodowców ze względu na swój oryginalny wygląd i krótką sierść. Ich charakter to tylko kolejny argument przemawiający za tym, aby adoptować, bądź też zakupić tagkiego czworonoga. Wesoły i przyjazny, ale czasem także bojaźliwy pies to idealny towarzysz dla kogoś, kto pierwszy raz zdecydował się na posiadanie czworonożnego przyjaciela. Charciki to delikatne, zwinne i bystre pieski, ogromnie przywiązane do domowników, jeśli więc szukacie przyjaciela na długi okres czasu to charcik zdecydowanie sprawdzi się w tej roli. Dobrze dogadują się także z innymi psami, a nawet kotami, ważne jest jednak przy tym to, by nie były to zwierzęta większych gabarytów niż charciki, ponieważ mogą się one czuć w takiej sytuacji zdominowane. Charciki wymagają łagodnego podejścia i dużo serca. Łatwo je wychować, choć nie można od nich wymagać ślepego posłuszeństwa, dlatego też już od pierwszych wspólnych chwil należy wyznaczyć granice, których psiak nie może przekraczać. Pokazanie psu jego własnego miejsca do wypoczynku może okazać się kluczowe jeśli nie chcecie Państwo spać w jednym łóżku z ruchliwym czworonogiem. W tym sezonie proponujemy Państwo jedno z naszych legowisk okrągłych, które doskonale sprawdzą się w domu, w którym mieszka charcik. Ciepłe, wygodne i komfortowe posłanie to produkt, który sprawi, że Wasz pupil już nigdy nie będzie chciał spać z Wami w łóżku. Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto dodać, iż z widocznego na zdjęciach beżowo-różowego legowiska korzystać mogą także psy innych ras oraz koty.

Beżowo-różowe legowisko z eko-skóry dla charcika 

Delikatna kolorystyka, oraz odpowiedni dobór dodatków sprawiają, że legowisko dla charcika sprawdzi się doskonale zarówno w sezonie wiosenno-letnim, kiedy będziemy z niego korzystać na zewnątrz, jak i w sezonie zimowym, kiedy doskonale dopasuje się do bieli śniegu na zewnątrz. Jest to absolutna nowość na rynku produktów zwierzęcych, której nie znajdziecie Państwo w innych sklepach, dlatego też szczególnie chętnie zachęcamy Was do zainwestowania w jedno z naszych legowisk okrągłych. Stelaż posłania wykonany został z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż nie odgniata się nawet podczas długiego nacisku ciała psa i od razu wraca do swoich pierwotnych kształów - zastosowanie takiej konstrukcji pozwoli ponadto dobrze izolować zwierzę od hałasu oraz panujących w mieszkaniu przeciągów. Do obicia ścianek bocznych wykorzystaliśmy dwa różnego rodzaju materiały, które razem tworzą niepowtarzalną całość. Środek posłania oraz górny rant ścianki bocznej obite zostały eleganckim i bardzo miłym w dotyku futerkiem, które posiada dużą ilość małych wypustek (futerko minky). Fakt, iż część ścianki bocznej obita została tym futerkiem nie pozostanie obojętne Twojemu psu, kiedy znużony snem oprze o nią swoją główkę. Dla skontrastowania całości oraz ze względów czysto praktycznych zdecydowaliśmy się na obicie zewnętrznej strony ścianki ekstrawagancką eko-skórą w kolorze ecru. Materiał ten sprawdza się nie tylko ze względu na fakt, iż jest łatwy do utrzymania w czystości, ale przede wszystkim jest odporny na wszelkiego rodzaju zniszczenia związane z użytkowaniem. W centralnej części posłania dla charcika znajdziecie Państwo wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej. Dzięki zastosowaniu takiego wsadu legowisko jest bardzo wygodne, przy czym odpowiednio dopasowuje się do zwierzęcia. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na jednej ze ścianek bocznych przedstawiającego psa oraz napis "Home Sweet Home".

Nasze nowe legowisko nadaje się do prania w pralce w temperaturze nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza. Należy ponadto pamiętać o tym, aby oddzielnie prać posłanie i poduszkę oraz by ustawić program na niskie obroty.

Zalety beżowo-różowego legowiska: 

  • eleganckie, wygodne i oryginalne
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • doskonale izoluje od zimna podłoża oraz przeciągów
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz 

 Wymiary legowiska:

  • średnica 55 cm
  • średnica 65 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Schodki żyrafa
Cena od: 220.00 zł
Ponton z kodury brązowy
Cena od: 220.00 zł
Legowisko różyczka malinowa
Cena od: 125.00 zł