legowisko dla psa

Beżowo-brązowe legowisko dla kota brytyjskiego

Kod produktu: LELE 0416
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Od jakiegoś czasu zadawaliśmy sobie pytanie - “Skoro istnieje tak dużo różnych legowisk dla psów to, dlaczego nie można znaleźć wysokiej jakości legowiska dla kota?”. Doszliśmy do wniosku, iż niestety bardzo wąskie grono producentów i projektantów chce “wejść” w posłania dla kotów, ponieważ jest to rynek nieznany, a wydawać by się mogło, że kota jest bardzo ciężko zadowolić. Mylnie zakłada się, że koty nie chcą spać w legowiskach, a wynikać to może przede wszystkim z faktu, iż jako właściciele nie zaoferowaliśmy wysokiej jakości spania, które zadowoliłoby naszego kociaka. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż są to zwierzęta, które ponad wszystko cenią sobie wysoki komfort i wygodę, a najchętniej wypoczywałyby na poduszkach, bądź też w łóżku. Jeśli więc chcecie Państwo zaproponować swojemu pupilowi wysokiej jakości posłanie, które zagwarantuje mu odrobinę intymności, a przy tym poczucie całkowitej swobody, to powinniście postawić na produkty naszej firmy.  

Beżowe legowisko z eko-skóry dla kota

Stelaż legowiska stanowi gruby na ok. 2 cm blok pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się tym, że ma funkcję “Memory” - oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez kota (np. położenie się na oparciu), ścianki boczne wrócą do swojego pierwotnego kształtu. Do ich obicia posłużyły nam dwa materiały, które razem tworzą niepowtarzalną i oryginalną kompozycję. Od zewnętrznej strony jest to brązowa eko-skóra, która sprawia, że legowisko wygląda elegancko i dodaje całości szyku. Do obicia zewnętrznej strony posłużyło nam zaś beżowe futerko minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek, które pozytywnie wpływają nie tylko na wygląd, ale także na komfort kota. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest sprężyste i dobrze układa się pod ciężarem ciała zwierzęcia. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla kota brytyjskiego, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • wygodne, eleganckie i komfortowe
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i wsadów
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • doskonale współpracuje z ciałem czworonoga
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • mogą z niego korzystać koty różnych ras 

 Wymiary legowiska:

  • średnica 45 cm
  • średnica 55 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również