legowisko dla psa

Amarantowo-czarne legowisko dla kota bengalskiego

Kod produktu: LELE 0414
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jeśli jesteście Państwo w trakcie poszukiwania wygodnego i wysokiej jakości legowiska dla swojego kota, to oferowane przez naszą firmę akcesoria mogą Was zainteresować. Od kilkunastu lat działamy na rynku zoologicznym i stale obserwujemy zmieniające się tendencje. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas dodatki są nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne i eleganckie. Do wykonania naszych legowisk dokładamy wszelkich starań, by były naprawdę wysokiej jakości, a przez co sprawdzały się przez kilka sezonów. Tak też jest z naszymi nowymi legowiskami dla kotów, które zaprojektowaliśmy z myślą o mruczkach ceniących sobie ponad wszystko ciszę, spokój oraz wygodę. Tkaniny, które wykorzystywaliśmy są przez nas znane, dlatego też możecie Państwo bez obawy postawić na nasze produkty.   

Czarno-amarantowe legowisko dla kota

Stelaż legowiska, który odpowiada za kształt całości wykonany został dzięki wykorzystaniu grubego na ok. 2 cm bloku pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się tym, że nie odgniata się nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez zwierzę. Do jego obicia posłużyły nam dwie odmienne tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalną i oryginalną całość. Od zewnętrznej strony jest to czarna eko-skóra, która charakteryzuje się wysoką odpornością na zadrapania czy zniszczenia. Od wewnętrznej strony zaś nasze posłanie obszyte zostało amarantowym futerkiem minky, który posiada dużą ilość mechanicznie wytłoczonych wypustek. Obydwa materiały, mimo tego, że całkowicie kontrastowe, doskonale ze sobą współgrają. W centralnej części spania znajdziecie Państwo ponadto niewielką poduszkę, która jest wyciągana. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest wygodne i sprężyste oraz doskonale współpracuje z ciałem kota.  

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla kota bengalskiego, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • przyozdobione eleganckim haftem
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • w razie zabrudzeń nadaje się do prania w pralce
  • można z niego korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę 

 Wymiary legowiska:

  • średnica 45 cm
  • średnica 55 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również