legowisko dla psa

Stalowo-czarny kocyk z łapką

Kod produktu: LEKO 0369
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Wysoka jakość wykonania, doskonała dbałość o szczegóły, oraz odpowiedni dobór materiałów to tylko niektóre z cech, które charakteryzują naszą firmę. Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim czworonogom wysokiego standardu oraz komfortu dlatego od wielu lat staramy się promować ideę inwestowania w praktyczne dodatki dla zwierząt. Psami szczególnie wymagającymi jeśli chodzi o zapewnienie odpowiednich akcesoriów do pielęgnacji są psy małych i średnich gabarytów, które nie są aż tak dobrze przystosowane do zimna jak ich więksi koledzy. Niewielka masa ciała oraz nieduża zawartość sierści zdecydowanie nie pomaga w odpowiedniej izolacji od zimna i wiatru. Naszym zadaniem jako właścicieli jest zapewnienie odpowiedniej ochrony przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, tak by nasz pupil czuł się zdrowo i komfortowo. Prezentowany na zdjęciach powyżej kocyk dla psa lub kota to dodatek, który sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale także podczas podróży samochodem i pociągiem. Odpowiednia izolacja od zimna, przeciągów oraz zbyt chłodnej klimatyzacji jest istotna, kiedy zależy nam na dobrym samopoczuciu naszego czworonożnego przyjaciela.

Pled stworzy także doskonały komplet wraz z jednym z naszych legowisk owalnych, które zostało wykonane dokładnie z tych samych materiałów, co widoczny na zdjęciach powyżej kocyk. Decydując się więc na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki komfort oraz doskonałą ochronę przed zimnem. 

Stalowo-czarny kocyk z łapką

Wewnętrzna strona kocyka widocznego na zdjęciach powyżej powstała dzięki wykorzystaniu oryginalnego, miękkiego w dotyku, czarnego futerka, które charakteryzuje się posiadaniem ciekawej struktury - włos splata się w eleganckie główki różyczek. Jego rewers powstał z gładkiego, popielatego futerka, które jest niezwykle miły w dotyku. Zdecydowaliśmy się na takie materiały, ponieważ poza tym, że wyglądają razem bardzo ładnie i tworzą nietuzinkową całość, to są niezwykle miłe i ciepłe, dzięki czemu doskonale chronić będą wszystkie małe zmarzluchy przed zimnem. Materiały te są ponadto odporne na wszelkiego rodzaju zadrapania, czy podgryzienia, dlatego też, produkt ten idealnie sprawdzi się podczas podróży, czy w natarciu małego szczeniaka. Całość wykończona została czarną, atłasową lamówką oraz przyozdobiona haftem przedstawiającym łapkę.  

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty (do 800), oraz temp. 40 stopni Celsjusza.  

Zalety stalowego kocyka z łapką:

  • ciepły, miły w dotyku i wygodny
  • wykonany z najwyższej jakości tkanin
  • przyozdobiony eleganckim haftem
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i w podróży
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • doskonale ochroni tapicerkę w samochodzie przed zadrapaniami
  • izoluje od zimna i przeciągów 

Wymiary kocyka dla psa lub kota:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również