legowisko dla psa

Pled zielono-czarny z łapką

Kod produktu: LEKO 0254
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Prezentowany powyżej pled powstał z myślą o pieskach, które cenią sobie ciepło i wygodę. Nasi projektanci chcąc stworzyć niepowtarzalny komplet do legowiska owalnego, zdecydowali się na zastosowanie takiej samej kolorystyki, co w posłaniu. Macie więc Państwo niepowtarzalną szansę na stworzenie pięknej i oryginalnej całości. Aby zobaczyć legowisko wystarczy jedynie kliknąć w ten link.

Do stworzenia wyżej widocznego kocyka wykorzystaliśmy dwie tkaniny futerkowe, co z pewnością przełoży się na żywotność produktuFront kocyka ozdobiony został pistacjową tkaniną, która doskonale izolować będzie pupila od zimna i chłodu. Z drugiej strony okrycia znajduje się niezwykle przytulne i miłe, czarne futerko o strukturze przypominającą niewielki splot różyczek. Krawędzie obu tkanin połączone ze sobą zostały za pomocą delikatnej, czarnej lamówki, która bardzo ładnie kontrastuje z pistacjową barwą gładkiego futerka. Produkt posiada dodatkowo zdobienie w postaci haftowanej psiej łapki która umieszczona została w prawym dolnym rogu. 

Koc może być doskonałym uzupełnieniem dla wnętrza, ale także idealnie sprawdzi się w roli okrycia podczas podróży. Ponadto bardzo dobrze będzie chronił wszelkiego rodzaju obicia kanap, sof, oraz tapicerkę w samochodzie przed zadrapaniami i porysowaniem. W razie zabrudzeń z powodzeniem prać można go w pralce automatycznej.

Zalety kocyku dla psa:

  • miękki, ciepły i bardzo wygodny
  • bardzo dobrze chroni tapicerkę przed zadrapaniami
  • nadaje się do prania w pralce
  • może służyć jako posłanie dla psa
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Niebieska torba w kwiaty
Promocja: 85.00 zł
Legowisko różyczka popielata
Promocja: 80.00 zł
Schodki ecru
Cena od: 200.00 zł