legowisko dla psa

Miętowo-stalowy kocyk królewski dla psa

Kod produktu: LEKO 0331
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy zaprojektowane i stworzone zostały po to, by zagwarantować wszystkim psom małych i średnich gabarytów wysoki standard wypoczynku, oraz najwyższy komfort. Nasi styliści zainspirowani odzieżą i dodatkami dla małych dzieci zdecydowali się stworzyć nową serię kocyków "minky", które doskonale pasować będą kolorystycznie do legowisk królewskich. Widoczny na zdjęciach powyżej kocyk idealnie stworzy piękny komplet z delikatnym posłaniem w kolorze miętowym, bądź też torbą transportową, które skontrastowane zostały stalowym futerkiem minky.

Widoczny na zdjęciach powyżej produkt powstał dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Jego awers stanowi ciepłe i miłe w dotyku miętowe futerko o strukturze małych wypustek, rewers powstał dzięki wykorzystaniu tego samego rodzaju materiału, jednak dla skontrastowania całości, w kolorze ciemnego popielu. Obydwa materiały złączone ze sobą zostały za pomocą popielatej, atłasowej lamówki, która bardzo dobrze pasuje do obydwu materiałów. W dolnym rogu pledu znajdziecie także Państwo haft przedstawiający napis „The Princess sleeps here” – jest to wariant dla suczki, na Państwa życzenie możemy naszyć w tym miejscu haft dla pieska – „The Prince sleeps here”. O Waszym wyborze poinformujcie nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety kocyku dla psa:

  • wygodny, ciepły i miły w dotyku
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • stworzy niepowtarzalną całość wraz z legowiskiem owalnym
  • przyozdobiony haftem
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów
  • doskonale ochroni od zimna i przeciągów
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kocyk stalowo-czarny minky
Cena od: 69.00 zł
Schodki czerwone
Cena od: 200.00 zł
Domek hawajski
Cena od: 95.00 zł