legowisko dla psa

Lazurowo-czarny koc z haftem

Kod produktu: LEKO 0332
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Jeśli w Twoim domu mieszka piesek, który ceni sobie ponad wszystko wygodę i ciepło, to widoczny na zdjęciach powyżej produkt będzie dla niego idealny. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji akcesoriów, które mają ułatwić i umilić wszystkim czworonogom codzienne funkcjonowanie. Prezentowany powyżej kocyk powstał dzięki wykorzystaniu futerek najwyższej jakości, które nasza firma wykrozystuje od wielu lat. Futerko "minky" może być Państwu także znane z najnowszej kolekcji legowisk owalnych.

Do produkcji kocyka wykorzystaliśmy tylko dwa najwyższej jakości futerka, które złączyliśmy ze sobą za pomocą czarnej lamówki, która doskonale zamyka całość. Awers pledu wykonany został z oryginalnego i pięknego futerka w kolorze głębokiego błękitu, posiadającego dużą ilość małych wypustek (futerko minky). Jego drugą stronę stanowi czarne, przytulne i niezwykle miłe w dotyku, gładkie i czarne futerko, które doskonale utuli i okryje Twojego pupila do snu. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na ozdobienie całości niewielkim haftem, który przedstawia kostkę oraz napis „Home Sweet Home”. Kupując ten kocyk, będziecie mieli Państwo gwarancję tego, iż Wasz pies, czy kot będzie doskonale chroniony przed przeciągami i mroźnym powietrzem. Dodatkowo pled przyda się także w podróży, ponieważ doskonale chronić będzie tapicerkę przed zadrapaniami.

W razie dużych zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie.

Kocyk zaprojektowany został po to, by stworzyć niepowtarzalny i oryginalny komplet z legowiskiem owalnym. Zachęcamy więc Państwa do zakupu obydwu produktów, tak by Wasz ulubieniec miał jak najlepszy standard wypoczynku.

Zalety kocyka dla psa:

  • elegancki, ciepły i bardzo wygodny
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów
  • przyozdobiony haftem
  • dwustronny
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • doskonale pasować będzie do legowiska
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Schodki ecru
Cena od: 200.00 zł
Legowisko rozkładane tygrysek
Cena od: 130.00 zł
Legowisko rozkładane malinowe
Cena od: 130.00 zł