legowisko dla psa

Królewski koc stalowo-popielaty

Kod produktu: LEKO 0328
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Klasyczny pled w ekskluzywnym wydaniu to nasza propozycja dla psów na nieco chłodniejsze dni. Kupując ten niezwykle elegancki i praktyczny produkt zyskują Państwo niemal stuprocentową pewność, że pupil nie zmarznie nawet wtedy, gdy na dworze panują siarczyste mrozy. Kocyk również doskonale sprawdzi się jako element zabezpieczający przez zabrudzeniem wszystkie meble z których korzysta Wasz pupil oraz tapicerkę samochodową. Należy również wspomnieć o sporej grupie hodowców psów, która wykorzystuje nasz pled u suczek wychowujących małe szczenięta jako dodatkowe zabezpieczenie przed ich nagłym wyziębieniem. 

Awers pledu wykonany został ze stalowego futerka o strukturze małych wypustek, rewers zaś z tego samego materiału, jednak dla nieco rozweselenia całości, w kolorze jasnego popielu. Oba materiały połączone ze sobą zostały za pomocą popielatej, atłasowej lamówki, dzięki czemu cały kocyk dla psa jest doskonale wykończony. Kocyk ozdobiony jest haftem przedstawiającym napis „The Princess sleeps here” – jest to wariant dla suczki, na Państwa życzenie możemy naszyć w tym miejscu haft dla pieska – „The Prince sleeps here”. O Waszym wyborze poinformujcie nas w komentarzu do zamówienia. Dzięki zastosowaniu takiego ozdobnika żaden z domowników nie pomyli się i nie przywłaszczy sobie nowego kocyka pieska.

Jeśli dodatkowo jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem niepowtarzalnego kompletu, to zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą i bliższego przyjrzenia się stalowo-popielatemu legowisku owalnemu bądź też torbie transportowej.

W razie zabrudzeń kocyk  z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce, ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety kocyka dla psa:

  • wykonany z najwyższej jakości materiałów
  • stworzy doskonałą całość z legowiskiem owalnym
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • mięki, ciepły i bardzo przytulny
  • doskonale chroni od wychłodzenia
  • odporny na zadrapania i podgryzienia
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kocyk żyrafa
Cena od: 69.00 zł
Kocyk czarny
Cena od: 69.00 zł
Koc brązowo-różowy
Cena od: 69.00 zł